UWAGA MŁAWIANIE !!! kontrole maseczek w sklepach

UWAGA MŁAWIANIE !!! kontrole maseczek w sklepach

W te wakacje musisz wyjątkowo uważać. Po pierwsze podróżując musisz zachować bezpieczeństwo zarówno w drodze jak i na miejscu wypoczynku. Pandemia koronawirusa nie odpuszcza a policja będzie robić wszystko, aby trzymać w ryzach niesforne społeczeństwo. Maseczki muszą być na twarzach, inaczej mandat minimum 500 zł. informuje policja. W samej Mławie już część mieszkańców mogła przekonać się na własnej skórze, że mandaty zaczynają się sypać coraz częściej.  Jak informuje jedna z mieszkanek Mławy kontrola taka odbyła się w kliku  wielkopowierzchniowych sklepach przez stróżów prawa w  ( nie oznakowanych strojach) w stroju cywilnym. Każdy kto nie posiadał na twarzy maseczki otrzymał mandat  minimum 500 zł. Więc lepiej nie ryzykować i zawsze mieć pod ręką maseczkę, a najlepiej na  na osie. Uniknie się dzięki temu niepotrzebnego wydatku, który w okresie letnim  przyda się na inne przyjemności.

Stróże prawa nie mają zamiaru również odpuszczać na drogach. Tam wyjątkowo będą prowadzić masowe kontrole.Zamierzamy pełną moc i siłę naszych radiowozów zastosować do wyłapywania piratów drogowych – zapowiedział Ciarka, rzecznik prasowy Komendy Głównej Policji. – Wykorzystamy każdy możliwy sprzęt na lądzie, wodzie i w powietrzu. Śmigłowcem będą wyłapywani kierowcy zachowujący się szczególnie niebezpiecznie, drastycznie przekraczający prędkość. Użyjemy też drontów do obserwacji ruchu drogowego – wyliczył.

Batem na pośpiesznych kierowców jednośladów ma być między innymi najnowszy, nieoznakowany motocykl BMW R 1200 RT. Nie będzie też litości dla kierowców podginających tablice rejestracyjne, by utrudnić identyfikacje.

Za takie drogowe “cwaniactwo” skończy się mandatem do 1000 zł. Policjanci z grupy SPEED dostali też do dyspozycji nową Skodę Superb, Ma mocniejszy silnik i napęd 4×4.Policjanci chwalą się, że “zbiera się” lepiej niż obecne w służbie BMW. Zatem piraci drogowi powinni się mieć na baczności.

Zatem mniemy się na baczności i uważajmy na siebie.

Źródło:mony.pl/opracowanie własne

 

 

 

You May Also Like

One thought on “UWAGA MŁAWIANIE !!! kontrole maseczek w sklepach

  1. Teraz zaczęli sprawdzać czy ludzie zachowują srodki ostrożnosci, a gdzie były sluzby podczas wieców wyborczych? Jak Duda przyjechał, to jeden na drugim siedział…kazdy bez maseczek nawet i “prezydent”, jak to jeden z miłośników “dusy” napisal “w Mławie nie ma koronawirusa” Wiec o co chodzi?! Rząd zbiera kase, bo przecież musza mieć za co, opłacić swoje obietnice!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: