28-latek okradł i bił 60-latka po głowie i twarzy

28-latek okradł i bił 60-latka po głowie i twarzy

W miniony poniedziałek (01.03.2021) o godz. 14:00 oficer dyżurny komendy Policji otrzymał zgłoszenie, że w Reszlu przy ulicy Kolejowej został pobity i okradziony mężczyzna. Z relacji zgłaszającego wynikało, że mężczyzna potrzebuje pomocy medycznej. We wskazane miejsce natychmiast pojechali policjanci.

Będący na miejscu funkcjonariusze ustalili, że przy ul. Kolejowej do 60-latka podszedł młody mężczyzna, który zaatakował go bijąc po głowie i twarzy, a następnie doprowadzając do stanu bezbronności ukradł mężczyźnie pieniądze w kwocie 1000 złotych.

Następnie oddalił się z miejsca przestępstwa.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania podejrzanego. Wystarczyło 1,5 godziny by policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę mającego związek z tym przestępstwem rozbójniczym. Okazał się nim 28-letni mieszkaniec Reszla. Policjanci odzyskali część skradzionych pieniędzy, a podejrzanego zatrzymali w policyjnym areszcie.

Kolejne czynności realizują już dochodzeniowcy i prokurator. Wkrótce napastnik usłyszy zarzut rozboju. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 

Źródł0/policja.gov.pl

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: