BUDYNEK SOCJALNY NA ULICY KOMUNALNEJ PRAWIE UKOŃCZONY

BUDYNEK SOCJALNY NA ULICY KOMUNALNEJ PRAWIE UKOŃCZONY

Prace związane z budową nowego budynku socjalnego zbliżają się ku końcowi. Budynek powstaje przy ulicy Komunalnej. Na inwestycję o wartości ponad 1 538 000 zł, Burmistrz Miasta Mława pozyskał dofinansowanie z Banku Gospodarstwa Krajowego z Funduszu Dopłat. Prace budowlane rozpoczęły się na początku lipca 2019 r. W czwartym miejskim obiekcie mieszkalnym, zlokalizowanym przy ul. Komunalnej, znajdzie się 14 lokali: sześć mniejszych, o powierzchni ponad 28 m kw. każdy, i osiem większych, każdy o powierzchni 40,24 m kw.

Mniejsze lokale składają się z pokoi wyposażonych w aneksy kuchenne z piecykiem gazowym, kuchenką i zlewem, łazienki, pomieszczenia gospodarczego i przedpokoju. Większe mają dodatkowo jeszcze jeden pokój. Na podłogach ułożona jest posadzka, a na ścianach w kuchni i łazience – kafelki. Zamontowano także urządzenia sanitarne w łazience.

Prawdopodobnie jeszcze w tym roku budynek zasiedlą mieszkańcy. Obecnie trwają czynności odbiorowe, po których Miasto Mława wystąpi do służb sanitarnych, pożarniczych i nadzoru budowlanego o zgodę na użytkowanie nieruchomości.

 

Źródło i foto/UM Mława

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: