CHCESZ KUPIĆ MIESZKANIE W MŁAWIE? ZASTANÓW SIĘ DOBRZE

CHCESZ KUPIĆ MIESZKANIE W MŁAWIE? ZASTANÓW SIĘ DOBRZE

Od jakiegoś czasu nosisz się z kupnem własnego mieszkania? Jak można zauważyć mławski rynek developerski działa dość prężnie. W ofertach można przebierać jak w ulęgałkach. Jednak mieszkanie to nie rzecz którą kupujemy na rok czy dwa. Tutaj warto się dłużej zastanowić, aby później nie żałować. Jakim najważniejszym kryterium kierować się podczas zakupu nieruchomości?

Na to pytanie odpowiada Tomasz Kędzierski, pełnomocnik firmy Dobry Dom Usługi Developerskie Helena Kędzierska w Mławie, ul. Zabrody 37A.

– Podczas wyboru mieszkania w mojej ocenie najważniejszym kryterium, którym każdy powinien się kierować to jakość materiałów i zastosowana technologia. Mieszkanie ma służyć całe życie; Tobie, i Twojej rodzinie. Jakoś zastosowanych materiałów przekłada się bezpośrednio na jego trwałość, a co za tym idzie również na pozostałe powiązane z tym czynniki. Niskie koszty utrzymania – wysokiej klasy izolacja termiczna budynków, okna zapewniające ciepło i ciszę w mieszkaniu, windy renomowanej firmy oraz nowoczesne rozwiązania energooszczędne, które wpływają na obniżenie opłat eksploatacyjnych to dziś chyba podstawa dla każdego kupującego. Komfort  mieszkania w spokojnej okolicy, w otoczeniu naturalnej zieleni to wartość dodana i bezcenna.

Nasza inwestycja którą w chwili obecnej już sprzedajemy klientom znajduje się w miejscu spokojnym i cichym, ale bardzo blisko skomunikowanym z centrum Mławy. W pobliskim sąsiedztwie znajduje się szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole oraz prywatny żłobek, a nawet Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa. Jedną chwilę zajmuje dotarcie do samego centrum. Ten kto jest z Mławy – mówiąc Zabrody, będzie od razu wiedział, że to miejsce, które jest położone w o toczniu pięknej zieleni.

 

To co wyróżnia naszą inwestycję? Przede wszystkim technologia. Mało kto wie z osób kupujących jak ważne jest, aby blok w którym planuje zamieszkać był zbudowany na solidnych materiałach i z porządnych komponentów. Nasze fundamenty oparte są na konstrukcji monolitycznej, rdzeniach betonowych. Użyte są żelbety i a ściany wykonane są z wysokoodpornego silikatu. Balkony w naszych mieszkaniach mają zastosowany system łączników balkonowych, co oznacza że dzięki temu nie będzie niepotrzebnego ujścia ciepła. Nasz dach to wysokiej jakości izolacja paraprzepuszczalna, oddychająca. System wentylacyjny budynku jest grawitacyjny – wspomagany mechanicznie poprzez zainstalowane turbo węzły.

 

Drugim bardzo ważnym aspektem jest bezpieczeństwo. Dziś wiele się mówi o niebezpieczeństwie związanym z piecykami gazowymi znajdującymi się wewnątrz mieszkania. Takie rozwiązanie należy do jednych z najbardziej niebezpiecznych. U nas tego nie ma. Mamy ogrzewanie gazowe ale w kotłach, które znajdują się dla bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców na dachu budynku w kotłowni z tzw. Lekkim dachem. Teren jest oczywiście ogrodzony i oświetlony, a w każdej klatce zainstalowane są domofony.

Estetyka to czynnik, który dla wielu jest bardzo ważny.
W dzisiejszych czasach estetyka to czasami jeden z głównych elementów który decyduje o wyborze konkretnego miejsca. My postawiliśmy na nowoczesne rozwiązania. Mamy bardzo szerokie klatki schodowe. Każde mieszkanie na piętrze ma przydzieloną komórkę lokatorską, w której położone są już płytki i zainstalowane oświetlenie i zamontowane wysokiej jakości drzwi. Jest do dość nowatorskie, ale zdecydowanie dużo wygodniejsze dla użytkownika. Dodam, że wszystkie pięć budynków posiada tylko dwa piętra, co wprowadza kameralną atmosferę i dużo wolnej przestrzeni dla każdego mieszkańca. Balkony to coś, czym zdecydowanie możemy się pochwalić. Są szerokie, przeszklone , a na nich położone są wysokogatunkowe płytki. Wielkość każdego balkonu to około 5 m² i 7 m². Okna są trzyszybowe z nawiewnikami okiennymi. Każde drzwi wyposażone są w system antywłamaniowy, który potwierdzony jest certyfikatem. Okna montowane są na poszerzeniach co eliminuje bezpośredni kontakt z materiałem budowlanym i wpływa na szczelność obiektu.

Zewnętrzna elewacja budynku zawiera elementy betonu architektonicznego. Na Osiedlu dla każdego mieszkańca znajduje się indywidualnie oznaczone, nieodpłatne miejsce parkingowe oraz dodatkowy parking dla osób odwiedzających z zewnątrz. To i jeszcze pewnie wiele innych rzeczy, których nie wymieniłem wpływa całościowo na to że dane mieszkanie warto kupić.

Jeśli jesteś zainteresowany serdecznie zapraszamy!
Mława, Zabrody 37A, tel. 662-476-896

*Materiał zlecony

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: