CIECHANÓW. KOBIETA CHCIAŁA RZUCIĆ SIĘ POD POCIĄG

CIECHANÓW. KOBIETA CHCIAŁA RZUCIĆ SIĘ POD POCIĄG

Szybka reakcja i błyskawicznie podjęte działania przez funkcjonariuszy Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie uratowały życie kobiecie, która chcąc popełnić samobójstwo skoczyła z peronu na tory tuż przed nadjeżdżającym pociągiem. Policjanci nie dopuścili do popełnienia samobójstwa przez zdesperowaną kobietę.

Wczoraj, 13 sierpnia około godziny 22:30 dyżurny ciechanowskiej komendy zaalarmował patrol , iż w rejonie dworca PKP Przemysłowy w Ciechanowie zauważono kobietę wchodząca na torowisko. Policjanci natychmiast ruszyli w wyznaczony rejon, gdzie ujawnili kobietę znajdującą się na torowisku. Funkcjonariusze nie tracąc ani chwili podbiegli do kobiety i chwytając ją za ręce, odciągnęli od nadjeżdżającego pociągu w bezpieczne miejsce. Dzięki szybkiej reakcji policjantów, nie doszło do tragedii.

Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Kobieta została przewieziona do szpitala, gdzie udzielono jej niezbędnej pomocy medycznej. Po raz kolejny funkcjonariusze uratowali ludzkie życie, które jest największą wartością.

Źródło: KPP Ciechanów

Foto: Rodrigo Conceicao z Pixabay 

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: