Deprecated: Argument $control_id jest przestarzały od wersji 3.5.0! in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/modules/dev-tools/deprecation.php on line 301

Notice: Undefined variable: post in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

Do 30 września zrób darmowe zdjęcie do CV!

Akcja “Kreuj obraz zawodowy. Profesjonalne Zdjęcia do CV – Bezpłatne Udostępnienie Inteligentnego Kreatora Zdjęć do CV w celu podwyższenia konkurencyjności kandydata na rynku pracy” powoli dobiega końca. Bezpłatne przygotowanie profesjonalnego zdjęcia do CV poprzez Passport Photo Online oraz PhotoAiD.com będzie możliwe tylko do końca września. Jest to zatem ostatni moment, wykonać zdjęcie, które przyciągnie uwagę Twoich potencjalnych pracodawców!

Bezpłatną fotografię do CV można uzyskać przy pomocy nowoczesnych narzędzi takich, jak PhotoAiD oraz Passport Photo Online. Korzystając z tych inteligentnych kreatorów możesz wykonać zdjęcia do dowodu osobistego, paszportu, wizy i nie tylko ‒ nawet nie wychodząc z domu. Dodatkowo, cała akcja została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii.

Z bezpłatnych narzędzi może skorzystać każdy, kto chciałby uzyskać profesjonalną fotografię do CV. Obsługa Passport Photo Online oraz PhotoAiD.com jest bardzo prosta i nie sprawi nikomu problemów. Wystarczy tylko wybrać jedno z narzędzi, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi na stronie, aby przygotować profesjonalne zdjęcie do CV.

W momencie wykonywania zdjęcia nie musisz martwić się o jego tło. Bezpłatne narzędzia wykorzystujące sztuczną inteligencję, przygotują Twoją fotografię tak, by tło było jasne oraz jednolite. Zdjęcie zostanie też odpowiednio wykadrowane.

Zdjęcie, które dołączysz do swojego CV może przykuć uwagę pracodawców, a także zwiększyć Twoje szanse na rynku pracy. Fotografia przeznaczona jest nieco inna, niż w przypadku dowodu osobistego lub innych dokumentów oficjalnych. Możesz się zatem uśmiechnąć, a Twój przyjazny wyraz twarzy z pewnością spotka się z przychylnością osób pracujących w firmie, w której ubiegasz się o stanowisko.

Fotografia do CV nie musi spełniać określonych kryteriów. Zdjęcia do CV różnią się od tych, które wykonuje się paszportu lub dowodu osobistego. Udostępnione przez nas narzędzia umożliwiają przygotowanie profesjonalnego zdjęcia do CV, a także zdjęcia profilowego na serwis LinkedIn. Fotografie zwiększą szansę na zdobycie wymarzonego stanowiska pracy ‒ mówi Tomasz Młodzki.

Poza fotografią do CV, możesz przygotować zdjęcie na serwis LinkedIn. Okaże się on niezwykle pomocny podczas tworzenia Twojej osobistej marki.

Przygotowanie zdjęć do CV przy pomocy Passport Photo Online lub PhotoaiD.com jest bardzo wygodne, ponieważ nie trzeba nawet wychodzić z domu. Fotografia jest wykonana w profesjonalny sposób, co zwiększa Twoje szanse na wyróżnienie się spośród osób, które również ubiegają się o to samo stanowisko.

Bezpłatne zdjęcie do CV można wykonać do końca września 2021.

Kreator zdjęcia do CV:
https://passport-photo.online/pl/zdjecia-do-cv
https://photoaid.com/pl/zdjecie-do-cv

Kreator zdjęcia na LinkedIn:
https://passport-photo.online/pl/zdjecie-linkedin

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

%d bloggers like this: