Deprecated: Argument $control_id jest przestarzały od wersji 3.5.0! in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/modules/dev-tools/deprecation.php on line 301

Notice: Undefined variable: post in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

DOBRY WYNIK MŁAWIANKI MŁAWA ZE ŚWITEM NOWY DWÓR MAZOWIECKI

Wyjątkowo na stadionie w Raciążu rozegrali kolejny mecz sparingowy zawodnicy Mławianki. Podopieczni Piotra Rzepki powalczyli z wiceliderem trzeciej ligi. Rywalizacja ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki zakończyła się remisem 3:3.
Dla obu ekip był to ostatni sparing w okresie przygotowawczym. W końcówce pierwszej połowy Mławianka zaskoczyła zupełnie obronę rywali. Do siatki trafili Szymon Masiak i Mateusz Stryjewski (piękny strzał z dystansu w okienko). Ponadto bramkarz Świtu wybronił uderzenie Michała Stryjewskiego, a dobitka Macieja Komorowskiego z paru metrów poszybowała nad poprzeczką.
W przerwie trener Rzepka przemeblował skład – na placu gry zostało zaledwie czterech zawodników, którzy rozpoczęli spotkanie od pierwszej minuty. Nie przeszkodziło to Mateuszowi Stryjewskiemu w skompletowaniu dubletu. Król strzelców czwartej ligi popisał się kolejnym skutecznym uderzeniem z dystansu.
Świt jednak walczył do końca, w ten sposób spotkanie zakończyło się remisem. Dwa gole dla Świtu wbił Jewhen Radionow, ponadto Michała Michalaka pokonał Arkadiusz Gajewski.
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Mławianka Mława 3:3 (0:2)
Mławianka: Piotrowski (46. Michalak) – Wodzyński, M. Rogalski (46. J. Wydra), Komorowski (46. testowany), Przybysz (70. testowany), Tworek (46.F. Rogalski), Kostyk (46. testowany), Michał Stryjewski (46. Pamintasu), Poliński (46. testowany), Mat. Stryjewski (70. testowany), Masiak
Żródło i foto: Facebook Mławianka Mława