Deprecated: Argument $control_id jest przestarzały od wersji 3.5.0! in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/modules/dev-tools/deprecation.php on line 301

Notice: Undefined variable: post in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

DYREKTOR MOSIR PODAŁ POWÓD ODEJŚCIA ZE STANOWISKA DYREKTORA

W lipcu Dyrektor Mławskiego Ośrodka Sportu i  Rekreacji wziął udział w ogłoszonym w końcu lipca br. konkursie na stanowisko sekretarza gminy w Wieczfni Kościelnej. Konkurs został rozstrzygnięty 27 sierpnia br.. Piotr Jankowski  „w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Wieczfnia Kościelna został wybrany sekretarzem gminy.”

Poniżej zamieszczamy wpis Dyrektora Piotra Jankowskiego który zamieścił na swoim  fanpagu.


 Dziś, po 14 latach pracy, zrezygnowałem ze stanowiska dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie. W związku z pojawiającymi się informacjami medialnymi, chciałbym przedstawić powody tej bez wątpienia bardzo trudnej dla mnie decyzji.

Muszę podkreślić, że praca ta była ogromnym zaszczytem i wyróżnieniem. Od początku, wspólnie z zespołem wszystkich pracowników i współpracowników, staraliśmy się zbudować pozytywną energię wokół MOSiR-u. W tym czasie udało się zrealizować mnóstwo wspaniałych imprez sportowych, ale też wiele ważnych inwestycji, jak nowe boiska treningowe czy chociażby otworzenie nowoczesnej siłowni i klubu fitness.
Obecnie oddajemy również do użytku nowy stadion. To obiekt, o jakim marzyliśmy od dłuższego czasu i jestem szczęśliwy, że prace dobiegły końca, a stadion będzie od teraz służył nie tylko miejscowej drużynie piłkarskiej, ale również naszym najmłodszym, utalentowanym sportowcom.
Jakiś czas temu pojawiła się myśl, że ta kluczowa inwestycja, powinna być również zakończeniem ważnego etapu w moim życiu zawodowym. Że to właściwy czas na zmiany, wyzwania i zdobycie nowego, cennego doświadczenia, które – mam nadzieję – zaprocentuje w przyszłości. Chciałbym też bardziej skupić się na wykonywaniu mandatu Radnego Powiatu Mławskiego, by jeszcze skuteczniej wesprzeć ważne dla mieszkańców inwestycje w Mławie. Teraz już jako radny niezależny.
Chciałbym przy tej okazji podziękować wszystkim wspaniałym pracownikom i współpracownikom MOSiR-u, partnerom i sponsorom imprez sportowych, koleżankom i kolegom z Urzędu Miasta Mława, Radnym Miasta Mława, Burmistrzowi Sławomirowi Kowalewskiemu oraz oczywiście wszystkim mieszkańcom Mławy – zarówno za mobilizujące słowa krytyki, jak i za każde zwyczajne, dobre i życzliwe słowo.
Dziękuję!
Piotr Jankowski
Dyrektor MOSiR, Radny Powiatu Mławskiego

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

%d bloggers like this: