DZIŚ W NOCY PEŁNIA KSIĘŻYCA

DZIŚ W NOCY PEŁNIA KSIĘŻYCA

Pełnia Robaczego Księżyca wzejdzie w Wadze już w dzisiejszej nocy (28 marca).  W tym miesiącu nasz ziemski satelita wzejdzie w powietrznym znaku Wagi. Pierwsza wiosenna pełnia ma ogromne znaczenie dla wielu kultur. Może brzmieć dość zaskakująco, jednak jej genealogia jest dość prosta — podczas pierwszych ciepłych wiosennych nocy, z ziemi zaczynały wypełzać dżdżownice i robaki.

Pełnia zawsze jest doskonałym czasem na oczyszczenie, medytację, afirmację i wprowadzanie w życie nowych postanowień. Marcowa pełnia również będzie świetną okazją na odrodzenie i regenerację. Warto wykorzystać ten czas na proste i bezpieczne rytuały, które pozwolą nam się odprężyć. Spróbuj zacząć od oczyszczającej kąpieli w soli. Od wieków wierzono, że ma ona moc oczyszczania, dlatego świetnie sprawdzi się na drodze duchowej odnowy. Jeśli nie masz wanny, możesz też wykonać peeling solny pod prysznicem – efekt będzie dokładnie taki sam. Ile soli należy wsypać do wanny? To tak naprawdę zależy od Ciebie – pamiętaj, że jest ona przede wszystkim symbolem, a siła działania rytuału, zależy od siły Twojej intencji. W czasie rytualnego oczyszczenia myśl o sprawach, od których wolałabyś się odciąć. Co Cię ogranicza? Co nie daje Ci szczęścia? Kto sprawia, że czujesz się źle? Dosłownie zmyj z siebie całą negatywną energię.

Po kąpieli możesz zapalić też świecę intencyjną. Ustaw ją przed sobą i skup całą swoją uwagę na płomieniu. Wykorzystaj ten czas, aby zastanowić się, jakie rzeczy chcesz przyciągnąć do swojego życia. Najlepiej zapal świecę w konkretnej intencji, na przykład z mocnym pragnieniem powrotu do zdrowia, dostania awansu, realizacji marzenia itd. Pomyśl sobie, że Twoja prośba już się spełniała i wyobrażaj sobie, jak teraz wygląda Twoje życie. Obserwuj, jak ta praktyka wpłynie na Twoje samopoczucie.

 

Obraz Justin T’annix z Pixabay

źródło/kobieta.pl

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: