EFEKTOWNY I BŁYSKAWICZNY NOKAUT BIELSKIEGO! PORAŻKA ŁEBKOWSKIEGO

EFEKTOWNY I BŁYSKAWICZNY NOKAUT BIELSKIEGO! PORAŻKA ŁEBKOWSKIEGO

Walki na gali FEN 29 w Ostródzie stoczyli Krystian Bielski z Mławy i Kamil Łebkowski z Żuromina.

Kapitalny występ na gali FEN 29: Lotos Fight Night zanotował Krystian Bielski (6-2). Zawodnik z Mławy w 48 sekund znokautował Seweryna Kirschhiebela (3-3). Reprezentant Arrachionu Olsztyn w 48. sekundzie znokautował rywala. Był to fantastyczny prawy i dołożony jeszcze lewy, który powalił przeciwnika. Krystian Bielski zachował spokój i opanowanie tak ważne w walce. Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego ustawił się w kolejce do walki o pas w kategorii średniej. Nokaut został wybrany najbardziej efektownym całej gali. Krystian Bielski odniósł szóstą wygraną w zawodowej karierze.

Jedną z walk stoczyli czołowi zawodnicy wagi półśredniej w Polsce Kamil Łebkowski i Kacper Formela. Zawodnik z Żuromina w swojej karierze toczył znakomite boje z Gabrielem Silvą i Daguirem Imawowem. Na rozkładzie ma byłego zawodnika UFC, Piotra Hallmanna. “Bomba” jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników w historii Fight Exclusive Night.

Pierwsza runda była bardzo widowiskowa. Formela przeważał w stójce i trafiał konkurenta. Na koniec wyraźnie pokazał swoją przewagę, gdy obalił rywala. Druga runda wyglądała dość podobnie, ale więcej było w niej parteru. Cały czas zawodnik z Trójmiasta przeważał.

W trzeciej, ostatniej, odsłonie starcia Formela osiągnął to, do czego dążył przez całą walkę. Po jej 15 sekundach młodszy wojownik trafił bardziej doświadczonego konkurenta w stójce. Ten nokaut mocno zabolał.

Źródło: sportowefakty.pl

Foto: Mirko Zax z Pixabay 

 

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: