Deprecated: Argument $control_id jest przestarzały od wersji 3.5.0! in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/modules/dev-tools/deprecation.php on line 301

Notice: Undefined variable: post in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

FANTASTYCZNE ZWYCIĘSTWO MŁAWIANKI MŁAWA!

Kibice obejrzeli osiem goli przy Kopernika 38! Mławianka wygrywa 6:2.

1 października w sobotę przy Kopernika 38 Mławianka Mława podejmowała Pilicę Białobrzegi. Na trybunach pojawiła się liczna grupa kibiców. Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla Zielono – Białych. Już w 5 minucie po fantastycznej indywidualnej akcji pięknym golem popisał się Michał Stryjewski. Mławianka strzela najwięcej bramek w lidze, ponieważ średnio trzy na mecz. Sporo również traci. Po dziesięciu kolejkach 30 strzelonych 18 straconych. Na tych spotkaniach nie można się nudzić. Tak było również w sobotę. Już w 18 minucie goście po dwóch golach Piotra Grobela objęli prowadzenie 2:1. W 24 minucie kapitan Maciej Rogalski zaliczył 5 trafienie w sezonie wykorzystując rzut karny. W 30 prowadzenie podopiecznym Piotra Rzepki dał Szymon Masiak. Ten sam zawodnik zdobył drugiego gola w 54 minucie. Wynik ustalił  w 71 i 76 minucie najlepszy strzelec III ligi Joao Odilon. Ma już na swoim koncie 10 bramek. Mławianka Mława po tym zwycięstwie awansowała na 2 miejsce w tabeli III ligi.

Mławianka Mława – Pilica Białobrzegi 6:2 (3:2)