GROŹNY WYPADEK! UDERZYŁ W DRZEWO – PRZETRANSPORTOWANO GO DO SZPITALA

GROŹNY WYPADEK! UDERZYŁ W DRZEWO – PRZETRANSPORTOWANO GO DO SZPITALA

Mieszkaniec Lidzbarka jechał Volkswagenem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. 27-latek z obrażeniami nogi trafił do szpitala. Od mężczyzny pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

W poniedziałek (26.10.2020r.) na trasie Lidzbark – Klonowo na drodze leśnej kierujący pojazdem marki VW Passat nie dostosował prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego pojazd wpadł w poślizg, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. To 27-letni mieszkaniec Lidzbarka, który w wyniku zdarzenia doznał obrażeń nogi i karetką pogotowia został przetransportowany do szpitala w Działdowie.  Na miejscu pracowały służby medyczne, straż pożarna, policjanci prewencji, ruchu drogowego i kryminalni z technikiem kryminalistyki. Od mężczyzny pobrano krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających. 27-latek jechał sam.

Czynności w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Lidzbarku.

Kolejny raz Policja apeluje o rozwagę i rozsądek na drodze. Podejmując decyzje za kierownicą pojazdu pamiętajmy o innych uczestnikach ruchu i ich bezpieczeństwie. Jesienna aura nie sprzyja kierowcom, dlatego zanim zdecydujemy się na jakiś manewr na drodze, warto wcześniej zastanowić się nad jego konsekwencjami.

 

Źródło i foto: KPP Działdowo

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: