PODCZAS COFANIA UDERZYŁ W PRAWIDŁOWO ZAPARKOWANY POJAZD

PODCZAS COFANIA UDERZYŁ W PRAWIDŁOWO ZAPARKOWANY POJAZD

W piątek (23.10.2020r.) policjanci interweniowali na terenie gminy Rybno w związku ze zderzeniem dwóch pojazdów. Kierujący pojazdem marki VW Crafter mieszkaniec Działdowa podczas manewru cofania uderzył w prawidłowo stojący pojazd marki Opel Meriva należący do mieszkańca gminy Rybno. Sprawcę zdarzenia policjanci ukarali mandatem karnym.

W sobotę (24.10.2020r.) w Działdowie na ulicy Leśnej patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli drogowej 65-letniego działdowianina, który kierował samochodem osobowym marki Honda.  Mężczyzna posiada dożywotni sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Policjanci uniemożliwili mężczyźnie dalszą jazdę i poinformowali o konsekwencjach nieodpowiedzialnego zachowania. Za nieprzestrzeganie zakazu mężczyźnie grozi nawet 5 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę (25.10.2020r.) w Lidzbarku doszło do kolizji osobowego Audi z motocyklistą. Jak ustalili policjanci, kierujący samochodem osobowym marki Audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem marki Yamacha, w wyniku czego doprowadził do zderzenia pojazdów. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi i nie odnieśli żadnych poważnych obrażeń. Sprawcę kolizji policjanci ukarali mandatem i punktami karnymi.

 

Źródło: KPP Działdowo

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: