JECHAŁ 122 KM/H W TERENIE ZABUDOWANYM STRACIŁ PRAWO JAZDY

JECHAŁ 122 KM/H W TERENIE ZABUDOWANYM STRACIŁ PRAWO JAZDY

W sobotą i w niedzielę policjanci żuromińskiej drogówki zatrzymali trzem kierowcom prawa jazdy.

W ostatni weekend, trzech kierujących pozbyło się swoich uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Już w sobotę o godzinie 12:49 w miejscowości Gościszka, 29- letni mieszkaniec powiatu działdowskiego, jechał swoim vw 122 km/h w terenie zabudowanym.

Następnie w niedzielę dwóch kierujących musiało oddać prawo jazdy funkcjonariuszom. O godzinie 12:04 w miejscowości Przeradz Nowy 35-letni mężczyzna mieszkaniec powiatu brodnickiego przekroczył o 56 km/h w terenie zbudowanym. Ostatnie prawo jazdy tego dnia zostało zatrzymane w m. Gościszka o godzinie 18:09 , 47- letni mieszkaniec powiatu żuromińskiego jechał oplem 107 km/h, gdzie ograniczenie jest do 50 km/h.  W dodatku ta droga jest umieszczona na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa jako punkt, w którym kierujący przekraczają nagminnie  dopuszczalną prędkość.

Przypominamy, że słoneczna aura i sprzyjające temperatury nie zwalniają nas od zachowania zgodnego z prawem, zwłaszcza w ruchu drogowym. Nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Apelujemy o rozwagę na drodze!

Źródło: KPP Żuromin

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: