Deprecated: Argument $control_id jest przestarzały od wersji 3.5.0! in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/modules/dev-tools/deprecation.php on line 301

Notice: Undefined variable: post in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

JECHAŁ MERCEDESEM MIAŁ PONAD DWA PROMILE!

Wczoraj, po godz. 10, w miejscowości Szydłowo, na drodze W 544, patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli kierującego mercedesem, 37-letniego mławianina. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Jak oświadczył w rozmowie z policjantami, późnym wieczorem pił piwo i wódkę a rano wsiadł za kierownicę. Mławianin stracił prawo jazdy. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka kara grzywny. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

W ciągu dwóch ostatnich dni, na drogach powiatu mławskiego nie brakowało także piratów drogowych. Interweniowały patrole ruchu drogowego, trzy osoby straciły prawo jazdy.

Kierujący audi a4, 43- letni mieszkaniec pow. mławskiego jechał z prędkością ponad 100 km/h w Mławie, na ul. Szreńskiej.

Kierująca oplem astrą, 32-letnia mieszkanka pow. mławskiego, jechała z prędkością ponad 100 km/h w miejscowości Radzimowice.

W Mławie, na ul. Padlewskiego, patrol zatrzymał kierującego skodą, 33-letniego mieszkańca Działdowa. Mężczyzna jechał z prędkością 113 km/h.

Zatrzymani do kontroli kierowcy zostali ukarani mandatami oraz 10 punktami karnymi, stracili także prawo jazdy.

Jako kierowcy, zachowajmy szczególną ostrożność zbliżając się do przejść, przejeżdżając przez teren zabudowany. Stosujmy się do przepisów i ograniczeń prędkości, zwracajmy uwagę na czasowe zmiany w organizacji ruchu. Stosujmy się do poleceń wydawanych przez policjantów –   gdyż polecenia te mają pierwszeństwo przed wszelkimi znakami i sygnałami drogowymi.

Reagujmy, gdy widzimy podejrzanie zachowującego się kierowcę, mogącego być pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, zadzwońmy pod numer alarmowy 112.

Źródło: KPP Mława

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

%d bloggers like this: