Deprecated: Argument $control_id jest przestarzały od wersji 3.5.0! in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/modules/dev-tools/deprecation.php on line 301

Notice: Undefined variable: post in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

KICKBOXING I DWA MEDALE DLA TEAMU Z MŁAWY

W dniach 17-19 września 2021 roku w Kartuzach odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu w wersji kick light.

W turnieju wzięło udział 258 zawodniczek i zawodników z 258 klubów, zrzeszonych w Polskim Związku Kickboxingu.

W zawodach uczestniczyło 3 zawodników KARWIŃSKI TEAM MŁAWA, byli to:

Michał Piekart – kategoria wagowa do 79 kg

Kamil Krystkiewicz – kategoria wagowa do 84 kg

Adrian Welenc – kategoria wagowa do 94 kg

Trener Mirosław Karwiński jest bardzo zadowolony ze startu zawodników na imprezie tej rangi. Dwóch z trzech naszych kickboxerów zdobyło brązowe medale Mistrzostw Polski.

Michał Piekart (-79kg) po dobrej walce uległ zawodnikowi z Tiger Team Kwidzyn – Alanowi Zremranek, nie przywożąc medalu, ale zdobywając cenne doświadczenie.

Adrian Welenc (-94kg) w walce o brązowy medal pokonał silnego fizycznie Krzysztofa Zaradnego z Championa Gdańsk. W walce o finał uległ bardzo utytułowanemu zawodnikowi Adrianowi Kowalkowskiemu z Kowalkowski Fight Club Działdowo.

Kamil Krystkiewicz (-84kg) w walce o brązowy medal Mistrzostw pokonał Piotra Skrewkę z Knockout Fight Club Gdańsk. W walce o finał Krystkiewicz uzyskał zdecydowaną przewagę nad przeciwnikiem, Mikołajem Wojtkiewiczem z Mogilna i gdy finał był już w zasadzie tylko formalnością, zderzył się kolanem z przeciwnikiem, doznając poważnego urazu (uniemożliwiającego ukończenie pojedynku).

Były to ostatnie zawody w tym sezonie. „To piękne zwieńczenie sezonu, które pozwala na spoglądanie na nadchodzący z optymizmem” – podkreśla trener kickboxerów, Mirosław Karwiński.

Materiał i foto. nadesłane przez czytelnika.