Deprecated: Argument $control_id jest przestarzały od wersji 3.5.0! in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/modules/dev-tools/deprecation.php on line 301

Notice: Undefined variable: post in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

KONOPIANKA KONOPKI KOŃCZY RUNDĘ ZWYCIĘSTWEM W DERBACH

Goście bardzo szybko zdobyli bramkę w tym meczu, bo już w 3 minucie a autorem Mateusz Pietruś. GKS starał się wyrównać i ta sztuka udała się ok. 30 min po golu samobójczym Konrada Tereszkiewicza. Jednak tuż przed przerwą, goście wyszli znowu na prowadzenie ponownie za sprawą Mateusza Pietrusia. Po zmianie stron GKS próbował atakować lecz brakowało efektów. Konopianka grała bardzo dobrze. Solidnie w obronie i skutecznie z przodu. Akangmba ustalił wynik meczu w 63 minucie na 1:3. To bardzo dobra runda w wykonaniu beniaminka z Konopek, który plasuje się na 5 miejscu w tabeli ligi okręgowej. Gorzej radzą sobie Strzegowianie okupujący dolne rejony tabeli (14 miejsce). Trzecia ekipa z naszego powiatu Korona Szydłowo zajmuje 6 miejsce.
GKS Strzegowo – Konopianka Konopki 1:3 (1:2)

31′ Konrad Tereszkiewicz (sam.)             3′ Mateusz Pietruś