KONOPIANKA PO DOBRYM MECZU ODBIERA PUNKTY LIDEROWI

Po sobotni meczu Narew Ostrołęka pozostaje liderem ligi okręgowej, ale po raz pierwszy od roku nie wygrała meczu na własnym boisku. Trudne warunki postawiła Konopianki Konopki.

Konopianka wyszła na prowadzenie w 24. minucie po rzucie karnym wykorzystanym przez Kameruńczyka, Ransoma Etengenenga Akangmbe. Narew była dużo przy piłce, ale nie wynikało z tego nic. Dobrze spisywał się bramkarz Konopek Damian Ankiewicz. W drugiej połowie Konopianka dalej nie zagrażała, natomiast dosyć solidnie się broniła, grając z dużym zagęszczeniem zawodników tuż przed własnym polem karnym. Ransom Akangmba czkał na piłki na połowie rywali. Narew atakowała coraz groźniej. Strzał Olesińskiego po wrzutce Ludwiczaka przeszedł tuż obok bramki. Następnie sędzia przerwał akcję, gdzie Olesiński był sam na sam z bramkarzem, aby wrócić do faulu na Marczaku. W końcu na dziesięć minut przed końcem po rzucie rożnym Kevin Karwowski wybił piłkę głową do góry a Piotr Dąbrowski przyjął ją, odwrócił się i oddał strzał, który zakończył się golem na 1-1. Do końca nic już się nie zmieniło. Podopieczni Krzysztofa Butryna wywieźli bardzo cenny remis z trudnego terenu lidera.

Narew Ostrołęka – Konopianka Konopki 1-1 (0-1)
Bramki: Dąbrowski 80 – Ranson 24 (k)

Konopianka Konopki: Ankiewicz – Adam Łapuć, Dawid Kobielski, Marcin Kosiewicz, Mateusz Pietruś – Mateusz Nosarzewski, Mateusz Nagalski, Norbert Marach, Krystian Zając (Piotr Kaczerski), Kamil Nosarzewski – Akangmba,

Narew Ostrołęka: Radczenko – Borkowski, Pełtak, Ochrimenko – Skorupka, Strzeżysz, Dąbrowski, K. Drężek (46. Ludwiczak) – Turek (53. Marczak), Olesiński, Karwowski,

Sędziował: Karol Rychlewski
Żółte kartki: Skorupka, Ludwiczak – Zając, M.Nosarzewski