KORMEZ szyje maseczki

KORMEZ szyje maseczki

O tym jak ważne jest lokalne wsparcie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie doskonale wie lokalny przedsiębiorca – Zbigniew Korczak, który na tutejszym rynku działa od 35 lat.

Jego firma na co dzień zajmuje się szyciem firan, zasłon i innych produktów tekstylnych. W dobie koronawirusa bardzo szybko zrozumiał jak ważny jest sprzęt ochrony dla pracowników służby zdrowia i nie tylko.
– Doskonale zdawałem sobie sprawę z powagi sytuacji. Wszędzie mówiono tym jakie mamy braki jeśli chodzi o odzież ochronną dla personelu medycznego i pozostałych mieszkańców Mławy. Szybko postanowiłem przeorganizować pracę i ustawić wszystkie maszyny oraz pracowników na produkcję maseczek ochronnych. Ok. 1000 szt. powędrowało do naszego mławskiego szpitala i ciągle będziemy dowozić. Nasze maseczki może zakupić każdy, ale najbardziej zainteresowani jesteśmy odbiorem hurtowym.  każdy może odwiedzić nasz firmowy sklepie znajdujący się na ul. Brackiej w Mławie. Mamy rozmiary dla dorosłych i dzieci. Wszystkie maseczki wykonywane są z dwuwarstwowej włókniny polipropylenowej posiadającej certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX® o gramaturze 30g/m2,- podkreśla Zbigniew Korczak.

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: