Deprecated: Argument $control_id jest przestarzały od wersji 3.5.0! in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/modules/dev-tools/deprecation.php on line 301

Notice: Undefined variable: post in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

KS DEKORGLASS DZIAŁDOWO O WŁOS OD AWANSU DO ĆWIERĆFINAŁU LM

Minimalna porażka z Borussią Dusseldorf zadecydowała.
To był bardzo dramatyczny mecz. Sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Pierwszą walkę wygrał Andrej Gacina i dał dobry początek, choć wygrał z wielkim trudem po pięciu setach.
W drugim spotkaniu Jakub Dyjas na odwrót, przegrał po pięciu setach. W trzecim pojedynku Wei Shihao też rozegrał pięć setów, ale ostatecznie wygrał i Dekorglass objął prowadzenie w meczu 2:1. Wydawało się, że Gacina w drugim swoim pojedynku też osiągnie sukces i pokona rywala, a wówczas uzyskaliby awans do fazy ćwierćfinałowej Ligi Mistrzów. Niestety Gacina wygrał tylko jednego seta i w meczu zrobiło się remisowo 2:2. O końcowym wyniku meczu zadecydował piąty pojedynek. Jakub Dyjas grał ze zmiennym szczęściem i po czterech setach był remis w pojedynku 2:2. Znowu piąta partia decydowała o wszystkim. Gdyby Dyjas ją rozstrzygnął na swoją korzyść, Dekorglass uzyskał by awans. Piątego seta rozpoczął dobrze, zdobywając pierwsze dwa punkty. Niestety na tym się skończyło i jego rywal zdobył sześć punktów z rzędu i wygrał cały pojedynek, a drużyna Dekorglassu przegrywając mecz zajęła ostatecznie trzecie miejsce w grupie i teraz walczyć już będzie tylko w rozgrywkach Pucharu ETTU.
Podsumowanie występów drużyny z Działdowa w Lidze Mistrzów.
Hennebont – Dekorglass 3:2
Cedric Nuytinck – Wei Shihao 3:0 (11:8, 11:8, 11:5)
Omar Assman – Andrej Gacina 2:3 (11:5, 7:11, 5:11, 11:8, 4:6)*
Andreas Lind – Jakub Dyjas 1:3 (11:8, 11:13, 1:11, 8:11)
Omar Assan – Wei Shihao 3:0 (11:8, 11:5, 11:5)
Cerdic Nuytinck – Andrej Gacina 3:1 (6:11, 14:12, 15:13, 11:9)