Deprecated: Argument $control_id jest przestarzały od wersji 3.5.0! in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/modules/dev-tools/deprecation.php on line 301

Notice: Undefined variable: post in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

Maseczki ochronne niemal na pewno znowu będą obowiązkowe

Wiceszef resortu zdrowia Waldemar Kraska powiedział w Polsat News, że niemal na pewno wróci obowiązek noszenia maseczek ochronnych w związku z kolejną falą koronawirusa.

Wiceszef resortu zdrowia Waldemar Kraska powiedział w Polsat News, że niemal na pewno wróci obowiązek noszenia maseczek ochronnych w związku z kolejną falą koronawirusa. Prawdopodobnie będzie on dotyczył osób powyżej 60. roku życia.

Maseczki ochronne niemal na pewno znowu będą obowiązkowe. Wiceszef resortu zdrowia Waldemar Kraska mówił w Polsat News, że rząd “ma przygotowany plan na jesień” związany z przywróceniem części obostrzeń.
– Wydaje się, że wzrost liczby nowych przypadków zakażeń jest na jesieni nieunikniony. Teraz jest tylko kwestia, czy to będzie początek października, czy będzie w dłuższym okresie. Ale na pewno będzie większa liczba – tłumaczył.

Na pewno zakrywanie ust i nosa, szczególnie dla osób z grupy wrażliwej, czyli powyżej 60. roku życia myślę, że jest wskazane – zapowiedział Kraska.

– W Polsce są 5964 nowe przypadki koronawirusa. – To jest wzrost o około 5-5,5 proc. w porównaniu do ubiegłego tygodnia – powiedział wiceminister. – Widzimy to w całej Europie. Wszędzie, nawet u naszych sąsiadów w Czechach i na Słowacji obserwujemy w tej chwili spadki zachorowań […] U nas są wciąż jeszcze niewielkie wzrosty – podkreślił.

– Wydaje się, że jesteśmy na szczycie fali letniej, a w całej Europie liczba nowych przypadków spada – dodał.

Źródło: https://www.msn.com/pl

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

%d bloggers like this: