MIESZKANIEC POWIATU MŁAWSKIEGO PĘDZIŁ 133 KM/H W TERENIE ZABUDOWANYM

MIESZKANIEC POWIATU MŁAWSKIEGO PĘDZIŁ 133 KM/H W TERENIE ZABUDOWANYM

W miniony weekend kolejnych trzech kierowców straciło uprawnienia za ponad dwukrotne przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Rekordzista z powiatu mławskiego pędził z prędkością 133 km/ h.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego żuromińskiej komendy każdego dnia, niestrudzenie eliminują  z ruchu drogowego miłośników szybkiej jazdy. Przekonało się o tym trzech kierujących, którym policjanci przypomnieli przepisy ruchu drogowego z zakresu obowiązujących ograniczeń prędkości.

W piątek po godz. 11 podczas kontroli prędkości w miejscowości Gościszka gm. Kuczbork policjanci zatrzymali kierującego skodą, mieszkańca powiatu działdowskiego który nie bacząc na obowiązujące przepisy w terenie zabudowanym jechał z prędkością 101 km/h.

W sobotę po godz. 12-tej  w miejscowości Trzaski gm. Bieżuń zatrzymany do kontroli został 40-letni mieszkaniec powiatu mławskiego, który rozpędził osobowego renaulta do 133 km/h.

W niedzielę w godzinach porannych również w miejscowości Trzaski policjanci zatrzymali  rozpędzoną toyotę do 103 km/h., którą kierował 38-letni mieszkaniec powiatu żuromińskiego.

Za lekceważenie ograniczeń prędkości mężczyźni ukarani zostali mandatami i punktami karnymi oraz pożegnali się z prawem jazdy na 3 miesiące.

 

Policjanci po raz kolejny  przypominają i apelują o zdjęcie nogi z gazu!

Zwolnij i bezpiecznie dojedź do celu!

Źródło: KPP Żuromin

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: