MIESZKANIEC POWIATU MŁAWSKIEGO REANIMOWANY!!!

MIESZKANIEC POWIATU MŁAWSKIEGO REANIMOWANY!!!

Na trasie Działdowo-Lidzbark w miejscowości Miłostajki doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu Skody Super i kierującego skuterem. W wyniku potrącenia kierujący jednośladem przewrócił się. Mężczyzna po zdarzeniu stracił przytomność i był reanimowany. To 74-letni mieszkaniec powiatu mławskiego, którego karetka pogotowia przetransportowała do szpitala w Działdowie.

W środę 17.09.2020 roku rano na drodze wojewódzkiej nr 544 na trasie Działdowo-Lidzbark, w miejscowości Miłostajki doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu marki Skoda Super i kierującego skuterem. Na miejsce skierowano patrol dzielnicowych z Lidzbarka i dwa patrole ruchu drogowego. Według wstępnych ustaleń policjantów kierujący Skodą podczas manewru wyprzedzania kierującego skuterem zawadził o kosze wiklinowe zawieszone na bagażniku skutera, w wyniku czego kierujący jednośladem przewrócił się. Kierujący Skodą zatrzymał się, by udzielić mężczyźnie pomocy. Kierowca skutera tuż po zdarzeniu rozmawiał z kierowcą Skody, a chwilę później stracił przytomność. Uczestnicy zdarzenia natychmiast podjęli reanimację. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, której załoga po przywróceniu czynności życiowych przetransportowała kierowcę skutera do szpitala. To 74-letni mieszkaniec powiatu mławskiego. Kierujący Skodą, również mieszkaniec powiatu mławskiego był trzeźwy.

Nad bezpieczeństwem w miejscu zdarzenia czuwali policjanci ruchu drogowego. Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo.

Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci z Komisariatu w Lidzbarku.

Źródło i foto: policja warmińsko-mazurska

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: