Deprecated: Argument $control_id jest przestarzały od wersji 3.5.0! in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/modules/dev-tools/deprecation.php on line 301

Notice: Undefined variable: post in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

MŁAWA. DYREKTOR SZKOŁY GROZIŁ UCZNIOWI NOŻEM?

Siódmego października w godzinach porannych – jak poinformowała nas  matka  ucznia, uczęszczającego do prywatnej szkoły średniej w Mławie – dyrektor tej szkoły miał zagrozić chłopcu nożem.

Około godziny dziewiątej rano, przed budynkiem Szkoły Muzycznej w Mławie, dyrektor prywatnego liceum przystawił scyzoryk do głowy ucznia  i powiedział: „następnym razem będę musiał Cię zabić”. Miała to być reakcja na nieodpowiednie zachowanie uczniów wobec innego ucznia. Świadkami zajścia byli koledzy z klasy poszkodowanego.

Jak podaje matka, chłopiec, wobec którego padły groźby, jest w złej formie psychicznej. Nie chcę uczęszczać na zajęcia, twierdzi, że boi się o własne życie oraz zdrowie. Jest w tej chwili pod opieką psychologa.

Prokurator Rejonowy w Mławie Marcin Bagiński potwierdza, że postępowanie jest w toku. – Mając na uwadze dość delikatną naturę sprawy, działamy w ekspresowym tempie. Przesłuchujemy świadków i najdalej za 10 dni nastąpi jej oficjalne rozstrzygniecie – wyjaśnia.

Dyrektor szkoły do końca października przebywa na urlopie. Postanowił nie komentować sprawy do momentu jej wyjaśnienia przez odpowiednie służby. Zarząd szkoły podaje, że mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo szkoły dyrektor został zawieszony w swojej funkcji.  O dalszym przebiegu sprawy będziemy informować.

You May Also Like

5 thoughts on “MŁAWA. DYREKTOR SZKOŁY GROZIŁ UCZNIOWI NOŻEM?

  1. Wstyd, że ktoś taki jest dyrektorem szkoly. Bulwersuje jeszcze bardziej, że to dyrekotr szkoły katolickiej. Mądry rodzic nie zostawi tam swojego dziecka.
    Nie jest to miejsce dobrej edukcji. Współczuję też nauczycielom – taki szef …

    1. Już jako nauczyciel języka polskiego był bez oznak normalności a nawet wręcz przeciwnie ale jak to nauczyciel wspaniałego LO był jak święta krowa masz czcić i nie dyskutować..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

%d bloggers like this: