Deprecated: Argument $control_id jest przestarzały od wersji 3.5.0! in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/modules/dev-tools/deprecation.php on line 301

Notice: Undefined variable: post in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

Mława. Kolęda 2022 harmonogram

Jak co roku po świętach Bożego Narodzenia w parafiach rozpoczynał się czas wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą. Poniżej przedstawiamy harmonogram wizyt:

Parafia Świętego Stanisława Biskupa Męczennika w Mławie

Z racji wciąż trwającej pandemii, od 28 grudnia odbędą się dla parafian wieczorne Msze św. kolędowe o 18: 00 ze specjalną modlitwą o błogosławieństwo dla naszych rodzin i domów. Po Mszy św. będzie można zabrać do domu wodę święconą i kredę. Każdego dnia proboszcz zaprasza mieszkańców poszczególnych ulic według grafiku:

  • We wtorek – 28 grudnia – zapraszamy mieszkańców Nowej Wsi, Uniszek Cegielni i ul. Nowowiejskiej.
  • W środę – 29 grudnia – mieszkańców Modły.
  • W czwartek – 30 grudnia – mieszkańców ul. Padlewskiego, Polnej, Spokojnej, Żytniej, Łąkowej, Rzęgnowskiej, Dzierzgowskiej i Reja.
  • W piątek – 31 grudnia – mieszkańców Starego Rynku, ul. Wąskiej, Placu 1 Maja, 18 Stycznia, Browarnej, Okólnej, Kolbego i Żabieńca.

Istnieje też możliwość zaproszenia kapłanów do domu wg starej tradycji. Przy żłóbku na stoliku można pobrać kartkę z zaproszeniem, do wypełnienia i zwrotu do skrzyneczki stojącej obok.

Parafia Świętego Jana Kantego w Mławie
KOLĘDA (WIZYTA DUSZPASTERSKA)
Proboszczowie parafii mławskich podjęli decyzję, aby tegoroczną Kolędę przeżyć po Świętach Bożego Narodzenia, poprzez zapraszanie wiernych do kościoła parafialnego na wspólną modlitwę podczas Eucharystii, sprawowaną w intencjiparafian zaproszonych na konkretny dzień.  Spotkania kolędowe rozpoczną się 28 grudnia (wtorek). O 17.45 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a o 18.00 będzie Msza św. Podczas Koronki i Mszy św. będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców poszczególnych ulic i bloków.
SPOTKANIA KOLĘDOWE 28.12 – 31.12.2021
Wtorek – 28 grudnia 2021 godz.18.00
ul. Graniczna domy jednorodzinne;
ul. Graniczna bloki nr 84, 84/1, 84/2;
ul. Ks. I. Krajewskiego, L. Krajewskiego, ul. Śliwczyńskiego.
Środa – 29 grudnia 2021 godz. 18.00
ul. Kapliczna, Brukowa, Przyrynek, Rynkowa z blokiem nr 22A, Kościelna oraz Mickiewicza z blokiem.
Czwartek – 30 grudnia 2021 godz. 18.00
ul. Piłsudskiego domy jednorodzinne;
ul. Piłsudskiego bloki nr 41 i 43;
ulice Obrońców Mławy, Sokalskiego i Czechowskiej.
Piątek 31 grudnia 2021 godz. 9.30
ul. Piekiełko i Okrężna, Zimnocha, Mławka i ul. Turystyczna.

Parafia Świętej Rodziny w Mławie

Ze względu na bezpieczeństwo nas wszystkich, proboszczowie parafii mławskich podjęli decyzję, aby tegoroczną Kolędę przeżyć tuż po nadchodzących Świętach Bożego Narodzenia, poprzez zapraszanie wiernych do kościoła parafialnego na wspólną modlitwę podczas Eucharystii, sprawowaną w intencji parafian zaproszonych na konkretny dzień. Nie wykluczamy oczywiście odbywania także indywidualnej wizyty duszpasterskiej w mieszkaniach czy domach, o ile poproszą o nią Parafianie, choćby z racji poświęcenia nowego mieszkania czy domu, przy zachowaniu obowiązujących przepisów sanitarnych.
Środa – na spotkanie kolędowe o godz. 18.40 zapraszamy mieszkańców ul.
Padlewskiego razem z blokiem, Żołnierzy 80 PP, Kwiatowej, Lipowej i
Lawicz-Liszki.
Czwartek – godz. 18.40 mieszkańców ul. Sikorskiego, Fedorczyka, Mjr. Sucharskiego,
Gen. Maczka i Hubala.
Parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski
Wizytę duszpasterską – tzw. Kolędę rozpoczniemy 3 stycznia 2022 r. Jej porządek zostanie podany w najbliższym czasie.

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

%d bloggers like this: