MŁAWIANKA MŁAWA GRAŁA W PŁOCKU

Mławianka Mława przerwała serię siedmiu zwycięstw i przegrała na wyjeździe z Wisłą II Płock aż 3:0.

Pierwsza połowa była bardzo słaba w wykonaniu podopiecznych Ryszarda Milewskiego. Należałoby o niej zapomnieć jak najszybciej. Zakończyła się prowadzeniem Wisły 2:0 po dwóch trafieniach Adriana Szczutowskiego. Widoczny był brak Michała Stryjewskiego. W przerwie trener dokonał jednej zmiany. Na boisku pojawił się Kacper Wydra za Piaseckiego. Dał dobrą zmianę i był bardzo aktywny na boisku. Cała drużyna Mławianki grała w drugiej połowie dużo lepiej. Co najmniej 5 razy Wisłę uratował ich bramkarz, który był świetnie dysponowany tego dnia. Kilka rajdów wykonał Masiak, strzelał na bramkę Mateusz Stryjewski. To wszystko było za mało na bardzo dobrze grającą Wisłę II Płock. Gospodarze ustalili wyniki w 87 minucie po bramce Fryderyka Gerbowskiego. Mławianka spadła na 3 miejsce w tabeli IV ligi ale traci tylko punkt do pierwszego Huraganu Wołomin.

Wisła II Płock – Mławianka Mława 3:0 (2:0)