MŁAWIANKA MŁAWA JUŻ NA DRUGIM MIEJSCU W TABELI!!!

Mławianka Mława wygrywa 5 mecz z rzędu. Tym razem u siebie pokonuje KS CK Troszyn 3:2 i wskakuje na drugie miejsce w tabeli IV ligi. Bohaterem Mateusz Stryjewski, który zdobywa trzy bramki!!!

Mławianie zaczęli to spotkanie bardzo dobrze już po 20 minutach było 2:0. Świetny mecz rozgrywał Mateusz Stryjewski. On trafiał do siatki, po asystach Krzysztofa Dąbkowskiego i swojego brata Michała. Chwila rozprężenia spowodowała jednak, że w 22 minucie rywale zdobyli kontaktowego gola po strzale Bartosza Gąski. Natomiast tuż po przerwie wyrównał Kamil Majkowski. Mławianka grała lepiej i miała sporą przewagę. Nieskuteczność sprawiła, że końcówka była pełna emocji i nerwowa. Niezawodny Mateusz Stryjewski zapewnił jednak zwycięstwo w doliczonym czasie gry. Kolejną asystę zaliczył natomiast Krzysztof Dąbkowski. Tym sposobem Mławianka awansowała na drugie miejsce w tabeli i traci tylko punkt do lidera!

Mławianka Mława – KS CK Troszyn 3:2 (2:1)

Stryjewski Mateusz (as. Dąbkowski Krzysztof)

Stryjewski Mateusz (as. Stryjewski Michał)

Mławianka Mławianka: Piotrowski – Gąsiorowski, M. Rogalski, Dąbkowski, Masiak, Gabriel Inserte, Tomczak, Mateusz Stryjewski, Michał Stryjewski, Lemanek, Piasecki.

Zmiany: Kacper Wydra, Filip Rogalski i Danill Chyzyk.

Kadra: Grzegorz Jabłonowski, Szymon Maszota, Łukasz Wodzyński i Jakub Tworek.