MŁAWIANKA MŁAWA NOWYM LIDEREM!!!

Fantastyczne wieści z Chodakowa. Mławianka Mława odnosi efektowne zwycięstwo i zostaje nowym liderem w tabeli IV ligi!

Podopieczni Ryszarda Milewskiego wygrali aż 5:1 z Bzurą Chodaków. Rozpoczął pięknym golem z rzutu wolnego Dominik Lemanek. Gospodarze szybko wyrównali za sprawą Kacpra Szczepaniaka. Jednak na przerwę Mławianka schodziła prowadząc 2:1. Po faulu na Mateuszu Stryjewskim rzut karny wykorzystał ponownie Dominik Lemanek. Po przerwie to już fantastyczna gra nowego lidera tabeli udokumentowana jeszcze trzema trafieniami. Strzelali Patryk Piasecki po asyście Tomczaka, Kacper Wydra po asyście Michała Stryjewskiego i Szymona Masiaka po asyście Mateusza Stryjewskiego. Znakomity mecz Mławianki Mława, która wskakuje na fotel lidera! Oby tak do końca sezonu.

Bzura Chodaków – Mławianka Mława 1:5 (1:2)

Szczepaniak                                       Lemanek (2)