MŁAWIANKA MŁAWA WYGRYWA PO RAZ ÓSMY! JEST JUŻ DRUGA W TABELI

MŁAWIANKA MŁAWA WYGRYWA PO RAZ ÓSMY! JEST JUŻ DRUGA W TABELI

W tym sezonie Mławianka nie ma sobie równych w meczach wyjazdowych. Podopieczni Piotra Rzepki wygrywali już w Warszawie, Makowie Mazowieckim oraz w Przasnyszu. W sobotę dorzucili kolejny wyjazdowy sukces.
W Nasielsku strzelili jednego gola – daleki wykop Piotra Piotrowskiego i kiks miejscowego bramkarza wykorzystał w 83. minucie Mateusz Stryjewski.
Decydujący cios mógł zostać zadany w pierwszej połowie. Szarża Jakuba Tworka zakończyła się odgwizdaniem rzutu karnego. Dotychczas nieomylny w tym elemencie gry był Maciej Rogalski. Tym razem jednak Cezary Osuch popisał się skuteczną interwencją, wybronił także dobitkę w wykonaniu Patryka Kostyka.
Gospodarze zaatakowali groźnie w drugiej połowie. Raz skuteczną interwencją popisał się Piotrowski, ponadto piłka zatrzymała się na słupku i poprzeczce. Wszystko skończyło się jednak szczęśliwie i spora ilość kibiców Mławianki na trybunach mogła się cieszyć. Za ty dzień na Kopernika odbędzie się mecz na szczycie pomiędzy Mławianką a Wisłą II Płock, które mają po 26 pkt.
Żbik Nasielsk – Mławianka Mława 0:1 (0:0)
Bramka: Mateusz Stryjewski (80.)
Mławianka Mława: Piotrowski – Nowiński, Wodzyński, M. Rogalski, Brzozowski, Mat. Stryjewski, Kostyk, Panimatsu, Tworek (90. F. Rogalski), Mich. Stryjewski, Janik (60. Poliński)
Źródło i foto: Facebook Mławianka Mława

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: