MŁAWIANKA ROZGROMIONA W PRZASNYSZU!

W środę 19 sierpnia o godzinie 17:30 Mławianka rozgrywała w Przasnyszu przełożony mecz rozgrywek IV ligi z miejscowym MKS. Nie był to szczęśliwy wieczór dla graczy z Mławy.

Derby północnego Mazowsza zapowiadały się bardzo ciekawie. Rozpoczęło się całkiem obiecująco dla podopiecznych Kownackiego, od sytuacji sam na sam Mateusza Stryjewskiego. Akurat ten zawodnik jako jeden z nielicznych z Mławianki zasłużył na pochwałę. Zaliczył jeszcze po indywidualnej akcji trafienie w słupek. Wynik jednak mówi sam za siebie. MKS Przasnysz grał bardzo dobrze i skutecznie do przerwy prowadząc już 3:0. W drugiej połowie Krzysztof Dąbkowski zaliczył honorowe trafienie z rzutu karnego i to by było na tyle. Gospodarze natomiast dorzucili jeszcze dwie bramki i mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 5:1. Po zwycięstwie z Nadnarwianką wydawało się, że teraz zespół będzie na fali wznoszącej. W Przasnyszu został jednak sprowadzony na ziemię. Miejmy nadzieję, że to tylko wypadek przy pracy. Mławianka zajmuj obecnie 10 miejsce w tabeli.

MKS Przasnysz – Mławianka Mława 5:1 (3:0)

K. Dąbkowski – karny

Skład Mławianki: Michalak – Masiak, Rogalski, Gąsiorowski, Dąbkowski, Tworek, Tomczak, Michał Stryjewski, Mateusz Stryjewski, Chyzyk, Lemanek,

Rezerwowi: Jablonowski, Piasecki, Wydra, Gabri, Wodzynski, Maszota,
W sobotę 22 sierpnia Mławianka na wyjeździe zagra z Makowianką Maków Mazowiecki. Będzie okazja do rehabilitacji i zapunktowania.
Źródło i foto: facebook Mławianka