NAJMODNIEJSZY MAKIJAŻ NA SYLWESTRA

NAJMODNIEJSZY MAKIJAŻ NA SYLWESTRA

Tegoroczny sylwester bez wątpienia będzie inny. Niezależnie jednak od tego, czy spędzisz go tylko z najbliższymi w domu czy na małej domówce, przemyślany i dopracowany makijaż pozwoli ci z uśmiechem wejść w nowy, 2021 rok!

Makijaż sylwestrowy od zawsze rządzi się swoimi prawami – ma błyszczeć i rzucać się w oczy. Taki make-up z powodzeniem wykonasz sama – w sieci znajdziesz mnóstwo filmików, które pokażą ci, jak krok po kroku przemienić się w prawdziwą królową imprezy. Nasz krótki przewodnik pomoże ci natomiast wybrać coś dla siebie z najmocniejszych trendów sezonu.

będą królować w 2021 roku – to szary i rozświetlający żółty. O ile pasujący do wszystkiego i będący świetną bazą szary możesz sobie w sylwestra odpuścić (powiało nudą…), o tyle żółty może okazać się prawdziwym hitem tego wieczoru.

Postaw na cień do powiek w tym kolorze – świetnie sprawdzi się zarówno jasny, pastelowy odcień jak i mocny i wyrazisty. Jeśli chcesz uzyskać intensywny, neonowy efekt, zamocz pędzelek do makijażu w wodzie i wilgotnym zaaplikuj cień na powiekę. Całość makijażu oka dopełni perfekcyjna kreska i mocno wytuszowane rzęsy.

Źródło/kobieta.interia.pl

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: