NIEBEZPIECZNY WYPADEK AUDI A6! NIE WIADOMO GDZIE JEST KIEROWCA?

NIEBEZPIECZNY WYPADEK AUDI A6! NIE WIADOMO GDZIE JEST KIEROWCA?

Mławska policja ustala przebieg i przyczyny wypadku oraz kierującego autem w momencie zdarzenia, do którego doszło na drodze relacji Strzegowo – Wola Kanigowska. Ranna została jedna osoba, to 21-letni mieszkaniec pow. mławskiego.

Do zdarzenia doszło w środę 26.08 tuż przed godz. 20.00. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Audi A6, na łuku drogi zjechał na prawą stronę i uderzył w barierę ochronną. W wyniku tego zdarzenia ranny został 21-letni mieszkaniec pow. mławskiego, który twierdził w rozmowie z policjantami, że był pasażerem auta i nie wie, kto je prowadził w momencie zdarzenia. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Mławie. Młody mężczyzna był w stanie po użyciu alkoholu (0,44 promila). Policja ustala kierującego oraz okoliczności tego zdarzenia. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Policja apeluje – jeśli widzisz, że osoba, która wcześniej piła alkohol lub zażywała środki odurzające ma zamiar kierować samochodem, reaguj. Możesz odebrać kluczyki, poprosić o pomoc innych świadków, wezwać policję. Twoje działanie ma znaczenie! Jeśli nic nie zrobisz, ktoś może zginąć lub zostać ranny.

Źródło i foto: KPP Mława

 

 

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: