NIETRZEŹWI KIEROWCY NA DRODZE

NIETRZEŹWI KIEROWCY NA DRODZE

W miniony weekend policjanci ciechanowskiej komendy Policji zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących a dwóch z nich dodatkowo posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Tego samego dnia ok. godz. 18:45 na ul. Bielińskiej w Ciechanowie mundurowi zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierującego. Badanie wskazało, że 39 – letni kierowca Citroena ma ponad dwa promila alkoholu w organizmie.

W dniu 11 października ok. godz. 1:40 na drodze krajowej K60 w miejscowości Watkowo doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Renault. Kierujący tym autem – 24 letni mieszkaniec Ciechanowa znajdując się w stanie po spożyciu alkoholu, stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał na pobocze i dachował. Z uwagi na odniesione obrażenia został przewieziony do szpitala. Ponadto kierował on samochodem wbrew orzeczonym zakazom Sądu Rejonowego.

Wszyscy trzej mężczyźni poniosą odpowiedzialność za swoje zachowanie. Policja ciągle apeluje o zachowanie trzeźwości prowadząc pojazd oraz przestrzeganie przepisów prawa.

Źródło: KPP Ciechanów

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: