NIETRZEŹWY KIEROWCA PODAWAŁ SIĘ ZA ŚWIADKA ZDARZENIA DROGOWEGO

NIETRZEŹWY KIEROWCA PODAWAŁ SIĘ ZA ŚWIADKA ZDARZENIA DROGOWEGO

Dwóch młodych mężczyzn podawało się za świadków zdarzenia drogowego. Jak się okazało, obaj byli pijani, a jeden z nich był właścicielem uszkodzonego pojazdu. Ponadto posiadał przy sobie środki odurzające. Są podejrzewani o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Trwają czynności mławskiej policji.

Do zgłoszenia doszło w niedzielę, o godz. 22.20. Jak wynikało z informacji, na odcinku mławskiej obwodnicy drogi krajowej nr 7, w pobliżu Al. Marszałkowskiej, doszło do kolizji drogowej. Interweniujący policjanci, po przyjeździe na miejsce, zauważyli uszkodzony samochód osobowy marki Renault Clio a przy nim dwóch mężczyzn. Obaj byli pod wpływem alkoholu. Tłumaczyli policjantom, że szli pieszo Al. Marszałkowską i zupełnie przypadkowo byli świadkami kolizji dwóch pojazdów na krajowej siódemce. Jak ustalili policjanci podczas interwencji, obaj „świadkowie”, nie znaleźli się na miejscu kolizji przypadkowo. Jeden z nich okazał się właścicielem pojazdu. Obaj są podejrzewani o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. To 25-letni mieszkańcy Mławy. Jeden z zatrzymanych miał w  organizmie ponad 2 promile alkoholu a przy sobie środki odurzające, drugi miał ponad 3 promile.  Zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Policja apeluje o przekazywanie informacji, dotyczących podejrzanie zachowujących się kierowców na drodze. Wystarczy zadzwonić  pod numer alarmowy 112 i anonimowo powiadomić policję. Taka reakcja ma ogromne znaczenie.

 

Źródło/KPP  w Mławie

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: