NIEUSTĄPIENIE PIERWSZEŃSTWA PRZEJAZDU NAJCZĘSTSZĄ PRZYCZYNĄ WYPADKÓW W POW. MŁAWSKIM

NIEUSTĄPIENIE PIERWSZEŃSTWA PRZEJAZDU NAJCZĘSTSZĄ PRZYCZYNĄ WYPADKÓW W POW. MŁAWSKIM

W sobotę wieczorem, tuż przed godz. 19.00, na skrzyżowaniu ulicy Nowowiejskiej w Mławie, z drogą krajową nr 7. Zderzyły się  trzy samochody osobowe. W wyniku wypadku dwie kobiety zostały ranne.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, na miejscu zdarzenia drogowego, kierujący samochodem marki Hyundai Atos, 54-letni mieszkaniec Płońska, jadąc w kierunku Warszawy, wjechał na czerwonym świetle, na skrzyżowanie z ulicą Nowowiejską, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z dwoma samochodami marki VW Bora oraz BMW. Volkswagenem kierował 52-letni mieszkaniec Mławy, w samochodzie znajdowało się troje dorosłych pasażerów. BMW kierowała 28-letnia mieszkanka pow. mławskiego, w samochodzie podróżowała 6-letnia dziewczynka. W wyniku wypadku ranne zostały dwie kobiety – pasażerka hyundai atos oraz pasażerka volkswagena bora. Kierujący byli trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Policja prosi o rozwagę!!! Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było najczęstszą  przyczyną wypadków drogowych na terenie pow. mławskiego w roku 2019. Chwila nieuwagi, brak ostrożności, koncentracji a także  brawura i agresja za kierownicą, to sytuacje, które doprowadzić mogą do tragedii. Nie da się cofnąć czasu, jeszcze raz podjąć decyzji. 

 

Źródło/ KPP w Mławie

Foto/ KPP w Mławie

Opracowanie/własne

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: