NOCNA KRADZIEŻ MERCEDESA!

NOCNA KRADZIEŻ MERCEDESA!

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież osobowego Mercedesa. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży i przyznał się do jego popełnienia. Pojazd został odzyskany i zwrócony już zadowolonemu właścicielowi.

W ubiegły czwartek do dyżurnego ostrołęckich policjantów wpłynęła informacja o kradzieży osobowego Mercedesa. Samochód został skradziony w nocy z jednego z parkingów znajdującego się na terenie Ostrołęki. Policjanci rozpoczęli działania mające na celu odnalezienia auta i zatrzymanie sprawcy kradzieży. Mundurowi wykonali wiele niezbędnych czynności w tej sprawie, badali każdy szczegół i napływający sygnał.

W wyniku podjętych działań samochód został odzyskany na terenie innego województwa. Już pierwsze czynności podjęte przez policjantów z ostrołęckiego Wydziału Kryminalnego wskazywały na to, że sprawca kradzieży może pochodzić z Ostrołęki. Zatrzymanie dwa dni temu wytypowanego do sprawy 26–letniego ostrołęczanina potwierdziło tylko, że ustalenia policjantów były słuszne.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu wczoraj zarzutu kradzieży do którego się przyznał.

Pojazd został odzyskany i przekazany zadowolonemu z obrotu sprawy właścicielowi.

Dalsze postępowanie w tej sprawie pod nadzorem Prokuratury prowadzą policjanci z ostrołęckiego Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego.

 

 

 

 

Źródło: policja mazowiecka

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: