Nowy trener w Jurandzie Ciechanów

Nowy trener w Jurandzie Ciechanów

Pierwszoligowych szczypiornistów Juranda Ciechanów poprowadzi w nowym sezonie Dariusz Molski. Doświadczony trener w ostatnich latach pracował w Stali Gorzów.

Trener Molski związał się z Jurandem dwuletnim kontraktem, z opcją przedłużenia o kolejny rok. Plan minimum w sezonie 2020/2021 to utrzymanie w grupie C I ligi. Docelowo zespół ma występować w I lidze centralnej.

Dariusz Molski zaczynał swoją karierę trenerską w Gorzowie. Później prowadził takie kluby jak MKS Nielba Wągrowiec, Pogoń Baltica Szczecin (kobiety), KS Meble Wójcik Elbląg i ostatnio Stal Gorzów, która w sezonie 2019/2020 zajęła drugie miejsce w grupie B I ligi. Jako zawodnik występował na pozycji bramkarza. W sztabie szkoleniowym znajdzie się też Artur Nieścieruk, który będzie odpowiadał za analizę danych.

Z drużyną seniorów żegna się trener Arkadiusz Chełmiński. Trener prowadził ciechanowian w I lidze od sezonu 2018/2019. Za jego kadencji Jurand zajmował miejsca w dolnej części tabeli. Prawdopodobnie pozostanie w klubie w innej roli.

Źródło: jurandciechanow.pl

 

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: