OD 1 LIPCA RYANAIR PRZYWRACA LOTY Z I DO POLSKI

OD 1 LIPCA RYANAIR PRZYWRACA LOTY Z I DO POLSKI

Ryanair  podał  daty, od kiedy połączenia zostaną przywrócone oraz ich częstotliwość. Listę tras z i do Polski, które zostaną wznowione w okresie letnim.
– Po 4 miesiącach nadszedł czas, aby Europa znów latała, abyśmy mogli ponownie połączyć przyjaciół i rodziny, umożliwić ludziom powrót do pracy i wznowić europejski przemysł turystyczny, który zapewnia tak wiele milionów miejsc pracy – mówi Eddie Wilson, Prezes Zarządu Ryanair DAC.
Obowiązywać jednak będą nowe zasady. Z toalety skorzystamy tylko na żądanie, zmierzą nam temperaturę, trzeba nosić maseczki, a karty pokładowe mieć w telefonie. Samoloty będą dezynfekowane. Ryanair ogłosił, że przywraca 40 proc. pierwotnego rozkładu lotów od środy 1 lipca 2020, pod warunkiem zniesienia restrykcji na lotach wewnątrz unijnych przez rządy poszczególnych krajów i wprowadzenia odpowiednich środków bezpieczeństwa na lotniskach.
Oto komunikat przewoźnika: Od czasu ograniczenia lotów z uwagi na Covid-19 w połowie marca, Ryanair obsługuje skrócony, dzienny rozkład 30 lotów między Irlandią, Wielką Brytanią i Europą. Od lipca Ryanair wznowi loty z większości swoich 80 baz w całej Europie. Priorytetem Ryanaira jest przywrócenie lotów na jak największej liczbie tras, a nie obsługiwanie jedynie tras o największych częstotliwościach, liczba dziennych/tygodniowych operacji będzie więc niższa niż w pierwotnym rozkładzie.
Ryanair będzie wykonywał prawie 1000 lotów dziennie, przywracając 90 proc. tras w porównaniu do okresu sprzed epidemii Covid-19.
Cenny przelotów oferuje w atrakcyjnych cenach.  Z Katowic od początku lipca dostępne są m.in. loty do Włoch, trasy,
lutym 2020, np. do Bolonii, bilety w jedną stronę 163 zł
Do Bergamo – 86 zł w jedną stronę
Do Brindisi za 176 zł w jedną stronę
Do Londynu Stansted 86 zł w jedną stronę
Do Kijowa za 73 zł w jedną stronę
Do Kolonii za 59 – 96 zł w jedną stronę
Opracowanie własne

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: