OLGA PIETRZAK Z MŁAWY ZDOBYWA BRĄZ NA MISTRZOSTWACH POLSKI

OLGA PIETRZAK Z MŁAWY ZDOBYWA BRĄZ NA MISTRZOSTWACH POLSKI

W rozgrywanych w dniach 28-30 sierpnia lekkoatletycznych Mistrzostwach Polski we Włocławku zaznaczyła swą obecność sprinterka z Mławy Olga Pietrzak. Na dystansie 200 metrów zajęła 3 miejsce z czasem 24.08.

Podczas tych lekkoatletycznych zmagań podopieczna niegdyś Waldemara Łaszczycha wystartowała na dwu dystansach tj. 100 i 200 metrów. Start w tym pierwszym zakończyła na ósmej pozycji. Znacznie lepiej poszło jej na 200 metrów, gdzie w eliminacjach była pierwsza. Forma obecnie reprezentantki AZS-u AWF Gdańsk mogła imponować. W biegu finałowym uległa tylko Marlenie Goli z Białegostoku i Martynie Kotwile z Radomia.

Trzecie miejsce mławianki nie jest zaskoczeniem. Olga Pietrzak zdobywała medale nie po raz pierwszy na tym dystansie. Na podium stawała zajmując drugą lokatę na Halowych Mistrzostwach Polski juniorów w 2016. Poza tym ma na swym koncie, trenując pod okiem wspomnianego trenera Waldemara Łaszczycha, czwarte miejsce na Mistrzostwach Świata juniorów w sztafecie i złote medale na Mistrzostwach Polski w młodzieżowych kategoriach w biegach na 100 i 200 metrów.

Źródło i foto: powiatmlawski.pl

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: