PIJANA KOBIETA UDERZYŁA AUTEM W OGRODZENIE POSESJI!

PIJANA KOBIETA UDERZYŁA AUTEM W OGRODZENIE POSESJI!

Interweniujący patrol ruchu drogowego zatrzymał nietrzeźwą kierującą oplem vectrą. Kobieta uderzyła w ogrodzenie posesji. Przewoziła troje pasażerów. W organizmie miała promil alkoholu.
Trwają czynności mławskiej policji w sprawie zdarzenia, do którego doszło wczoraj przed godz. 9 w miejscowości Giednia, gm. Szydłowo. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca samochodem marki Opel Vectra, 21-letnia mieszkanka Ciechanowa, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i uderzyła w płot prywatnej posesji. Przewoziła troje pasażerów. W organizmie miała około 1 promila alkoholu. Jak się ponadto okazało, nie miała uprawnień do kierowania. Wśród pasażerów był właściciel pojazdu, także nietrzeźwy. Na szczęście nikt z uczestników zdarzenia nie został ranny.
Młodej mieszkance Ciechanowa, za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.
To niestety nie jedyny przypadek, dotyczący pijanego kierowcy na drogach powiatu mławskiego. Także w niedzielę, o godz. 18, na ul. Napoleońskiej w Mławie, patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli kierującego samochodem marki Renault Laguna. 36-letni mławianin miał w organizmie ponad 1,40 promila alkoholu.
Zgodnie z Kodeksem Karnym, art. 178a. § 1. Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Źródło i foto/KPP w Mławie

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: