PIJANY 57- LATEK KIEROWAŁ AUTEM- TRAFIŁ DO ARESZTU

PIJANY 57- LATEK KIEROWAŁ AUTEM- TRAFIŁ DO ARESZTU

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie 57-letniego mieszkańca pow. mławskiego, podejrzewanego o kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości.

Do zdarzenia doszło wczoraj, o godz. 9.30. Chwilę po zgłoszeniu, interweniujący patrol ruchu drogowego odnalazł opisany przez świadków samochód na prywatnej posesji  jednej z miejscowości w gm. Szreńsk. W budynku policjanci odnaleźli leżącego mężczyznę a wokół niego puste butelki po alkoholu. Okazało się, że mężczyzna jest przytomny, choć kontakt z nim był utrudniony. Jak wstępnie ustalili policjanci, od kilku dni był w ciągu alkoholowym. Zatrzymany, 57- letni mieszkaniec pow. mławskiego został przewieziony do szpitala w Mławie, gdzie pobrano mu krew  do badań na zawartość alkoholu w organizmie oraz sprawdzono czy nie wymaga on pomocy medycznej. Po badaniu mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Mławie.

Policja dziękuje świadkom tego zdarzenia za reakcję. Bezpieczeństwo na drodze naprawdę zależy od każdego z nas, w tym także od naszego odpowiedzialnego działania, gdy widzimy podejrzanie zachowującego się na drodze kierowcę. Wystarczy zadzwonić pod numer 112 i przekazać tą ważną informację.

 

Źródło/KPP w Mławie

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: