PIJANY KIEROWCA ZATRZYMANY DRUGI RAZ W CIĄGU TRZECH DNI!

PIJANY KIEROWCA ZATRZYMANY DRUGI RAZ W CIĄGU TRZECH DNI!

Ostatnio na drogach pow. mławskiego zatrzymano kolejnych dwóch pijanych kierowców. Jeden z nich był zatrzymywany dwukrotnie w ciągu kilku dni za jazdę w stanie nietrzeźwości. Policja zapowiada dalsze wzmożone kontrole i apeluje do świadków o reakcję.

We wtorek, o godz. 14.30, przypadkowy świadek powiadomił Policję, że w Dzierzgowie, zatrzymał jadącego całą szerokością jezdni, pijanego kierowcę. Podczas policyjnej interwencji okazało się, że za kierownicą peugeota siedzi 70-letni mieszkaniec pow. mławskiego. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.   Jak się ponadto okazało, zatrzymany nie miał uprawnień do kierowania. Stracił je trzy dni wcześniej, gdy został zatrzymany za jazdę w stanie nietrzeźwości.

We wtorek wieczorem , na ul. M. Kolbego w Mławie, patrol ruchu drogowego zatrzymał nietrzeźwego kierującego volkswagenem. 32-letni mieszkaniec pow. mławskiego miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Jak twierdził w rozmowie z policjantami, zanim wsiadł do samochodu, wypił jedynie „setkę” wódki. Policjanci odebrali kierującemu prawo jazdy.

W obu przypadkach postępowania prowadzi mławska komenda Policji. Zgodnie z Kodeksem karny, za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

Źródło: KPP Mława

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: