Deprecated: Argument $control_id jest przestarzały od wersji 3.5.0! in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/modules/dev-tools/deprecation.php on line 301

Notice: Undefined variable: post in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

PIJANY MOTOROWERZYSTA PRZEWOZIŁ PIJANEGO KOLEGĘ

W niedzielę, tuż przed godz. 21.00, na drodze w miejscowości Proszkowo, patrol policji zauważył podejrzanie zachowującego się kierowcę motoroweru. Podczas kontroli okazało się, że pojazdem kieruje 27-letni mieszkaniec pow. mławskiego, mężczyzna miał w organizmie ponad promil alkoholu. Motorowerem przewoził swojego nietrzeźwego znajomego. Interweniujący patrol zatrzymał kierującemu prawo jazdy.
Zgodnie z art. Zgodnie z art. 178 a § 1 Kodeksu karnego, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka kara grzywny. Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Szreńsku.
Jednak to nie jedyny przypadek minionego weekendu, dotyczący prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu.
Kierowała po pijanemu i bez uprawnień. Uderzyła w samochód nauki jazdy.
Trwają czynności mławskiej policji w sprawie nietrzeźwej kierującej, która w sobotę rano spowodowała zdarzenie drogowe na skrzyżowaniu ul. Szpitalnej z Wojska Polskiego w Mławie. Kobieta miała w organizmie ponad promil alkoholu. Uderzyła w samochód nauki jazdy i uciekła.
Do zdarzenia doszło w sobotę, tuż przed godz. 8.00. Jak wynika z ustaleń na miejscu kolizji, kierująca samochodem marki VW Passat, 20-letnia obywatelka Ukrainy, wyjeżdżając z ul. Wojska Polskiego, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w bok, jadącego prawidłowo ul. Szpitalną, samochodu nauki jazdy, marki Fiat Punto, po czym odjechała z miejsca zdarzenia. Kierująca fiatem kursantka, 20-letnia mieszkanka pow. działdowskiego, doznała obrażeń głowy. Po udzieleniu jej pomocy medycznej w szpitalu, została zwolniona. Kierująca passatem, sprawczyni kolizji, po chwili wróciła na miejsce zdarzenia. Jak się okazało, w organizmie miała ponad promil alkoholu. Kobieta nie miała uprawnień do kierowania. W samochodzie przewoziła pasażera. Z miejsca kolizji trafiła do policyjnego aresztu.
Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka kara grzywny. Odpowie także za spowodowanie kolizji drogowej oraz kierowanie bez uprawnień. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.
Miał 3 promile i wsiadł za kierownicę, policję powiadomił anonimowy świadek.
Patrol policji z posterunku w Szydłowie zatrzymał nietrzeźwego kierującego samochodem marki Opel Astra. Policję zaalarmował anonimowy świadek. Pijany kierowca miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu !
Interweniujący patrol zauważył wskazany przed świadka samochód ok. godz. 22.30 w miejscowości Nosarzewo Borowe. Za kierownica auta siedział 36-letni mieszkaniec pow. mławskiego. W organizmie miał ponad 3 promile alkoholu. Jak oświadczył podczas kontroli, zanim wsiadł do samochodu wypił pół litra wódki. Poza utratą prawa jazdy, pijanemu kierowcy grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka kara grzywny. Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Szydłowie.
Dwóch pijanych na motorowerze
Źródło/KPP w Mławie

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

%d bloggers like this: