Deprecated: Argument $control_id jest przestarzały od wersji 3.5.0! in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/modules/dev-tools/deprecation.php on line 301

Notice: Undefined variable: post in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

POBITY CIĘŻKO NA ULICY MĘŻCZYZNA TRAFIŁ DO SZPITALA

Zaledwie kilkadziesiąt minut wystarczyło policjantom z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce na zatrzymanie podejrzanego o ciężkie uszkodzenie ciała mężczyzny, do którego doszło w miniony piątek. W jego wyniku 37-latek został zabrany do szpitala, był nieprzytomny i posiadał poważny uraz głowy. Sprawca zdarzenia został osadzony w policyjnym areszcie, usłyszał już zarzuty. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

W miniony piątek policjanci zostali wezwani na jedną z ulic miasta, gdzie według osoby zgłaszającej na ziemi miał znajdować się poważnie ranny mężczyzna. Na miejscu jako pierwszy był patrol składający się z dzielnicowego i żołnierza WOT, który potwierdził zgłoszenie.

Znaleziony mężczyzna był nieprzytomny i miał poważny uraz głowy. Funkcjonariusze udzielili rannemu pomocy. Na miejsce została skierowana karetka pogotowia, która zabrała go w ciężkim stanie do szpitala. Już pierwsze ustalenia wskazywały na to, że doszło do pobicia, dlatego policjanci rozpoczęli szukanie sprawcy tego zdarzenia.

Dzielnicowy z ostrołęckiej komendy już po kilkunastu minutach ustalił jego rysopis. W związku z tym komunikat o zdarzeniu trafił do wszystkich patroli na terenie miasta i powiatu.

Policjanci sprawdzali pobliskie ulice, park oraz klatki schodowe. Już po kilkudziesięciu minutach od zgłoszenia dzielnicowy zauważył podejrzewanego o to przestępstwo mężczyznę. Jego zatrzymanie było dynamiczne, mężczyzna był kompletnie zaskoczony. 38-latek został obezwładniony i osadzony w policyjnym areszcie.

Bardzo dobra praca procesowa policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego oraz prokuratorów pozwoliła na przedstawienie mężczyźnie zarzutu dotyczącego ciężkiego uszkodzenia ciała. Ponadto 38-latek będzie podlegał surowszej karze ponieważ przestępstwa dopuścił się w warunkach recydywy.

Sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Po raz kolejny dzięki szybkim, ale przede wszystkim skutecznym działaniom policjantów z Ostrołęki sprawca przestępstw na uniknie odpowiedzialności karnej.

 

Źródło: KPP Ostrołęka

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

%d bloggers like this: