Deprecated: Argument $control_id jest przestarzały od wersji 3.5.0! in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/modules/dev-tools/deprecation.php on line 301

Notice: Undefined variable: post in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

PODSUMOWANIE NA POLSKICH BOISKACH PO RUNDZIE JESIENNEJ. KTO BEZ PORAŻKI A KTO BEZ ZWYCIĘSTWA?

Runda jesienna sezonu 2020/21 była dość specyficzna. Za ogromny sukces należy uznać fakt, że udało się ją dograć do końca (poza niewieloma wyjątkami). Pandemia koronawirusa spowodowała, że dużą liczbę spotkań trzeba było przekładać, a ligowe zaległości w niższych klasach rozgrywkowych, nadrabiano nawet w połowie grudnia.

DRUŻYNY Z KOMPLETEM ZWYCIĘSTW

Najwięcej wysiłku, by osiągnąć stuprocentową skuteczność musieli włożyć piłkarze Orła Miedary (śląska klasa okręgowa, grupa I Bytom) i Piasta Kobylnica (wielkopolska klasa okręgowa, grupa II). Piasta mierzył się z 16 różnymi przeciwnikami. Orzeł po dwa razy grał z ośmioma rywalami. Dla odmiany – piłkarkom Stomilanek II Olsztyn do miejsca w zaszczytnym gronie wystarczyły dwie wygrane i nieco szczęścia. Po wycofaniu się Hanzy Elbląg, warmińsko-mazurska IV liga liczyła… tylko dwa zespoły (oprócz Stomilanek także ITS Jeziorak Iława). W dodatku Hanza, jeszcze przed wycofaniem się, pokonała ekipę z Olsztyna 4:0. Wynik ten jednak anulowano.

Najwięcej powodów do radości dali swoim kibicom zawodnicy Wieczystej Kraków. Występujący w klasie okręgowej zespół ze Sławomirem Peszko, Michałem Miśkiewiczem i Radosławem Majewskim w składzie wygrał wszystkie 14 meczów, a jego rezerwy w Klasie B wszystkie 10. W dodatku obie ekipy zajmują dwa pierwsze miejsca w zestawieniu drużyn z najlepszym dorobkiem strzeleckim. Słynna kibicka ekipy z ulicy Chałupnika, pani Grażyna, w charakterystyczny sposób wykrzykuje zawsze podczas meczów hasło: „Wieczysta najlepsza jest!”. Po jesieni 2020 trudno się z nią nie zgodzić.

Poniżej szczegółowe zestawienie ekip z kompletem wygranych.

LIGI MĘSKIE

16 ZWYCIĘSTW
Orzeł Miedary (klasa okręgowa), Piast Kobylnica (klasa okręgowa).

15 ZWYCIĘSTW
Górnik Węgliniec (Klasa A), Czarni Rokitki (Klasa A), Górnik Wałbrzych (Klasa A), Burza Chwalibożyce (Klasa B), Motor II Lublin (klasa okręgowa), KS Drzewce (Klasa A).

14 ZWYCIĘSTW
Błękitni Ołobok (Klasa A), Wieczysta Kraków (klasa okręgowa), Zamczysko Mrukowa (Klasa A).

13 ZWYCIĘSTW
LKS Rosanów (Klasa B), Victoria Częstochowa (Klasa A), Orzeł Babienica/Psary (Klasa A), LKS Leśna (Klasa A).

12 ZWYCIĘSTW
Iskra Brzezinka (Klasa B), Dolina Gałąźnia Wielka (Klasa A), Gryf II Wejherowo (Klasa B).

11 ZWYCIĘSTW
Talent Warszawa (Klasa B), Polonia Domaszowice (Klasa B), TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle (Klasa B), Hetman Dąbrówka Wisłocka (Klasa B), Metal Rzeki Wielkie (Klasa B), Rokita Rokietnica (Klasa B).

10 ZWYCIĘSTW
KS Piotrowice (Klasa B), AF Brzoza (Klasa B), Stal Jasień (Klasa B), Wieczysta II Kraków (Klasa B), LKS Hermanowa (Klasa B), Supra Kwidzyn (Klasa B), Burza II Borowa Wieś (Klasa C), Warmiak Łukta (Klasa B).

9 ZWYCIĘSTW
Śląsk II Łubniany-Brynica (Klasa B), Otmęt Krapkowice (Klasa B), Kamionka Mikołów (Klasa B), Jedność II Jejkowice (Klasa C).

8 ZWYCIĘSTW
EBE SPN Bełchatów (Klasa B) Promień Mikluszowice (Klasa B), KS Stromiec (Klasa B), LZS Chocianowice (Klasa B).

6 ZWYCIĘSTW

Dęby Rogowo (Klasa B), CRS II Barlinek (Klasa B).

LIGI KOBIECE

10 ZWYCIĘSTW
Wawel Kraków (V liga).

7 ZWYCIĘSTW
MOSiR Lubartów (IV liga), Mitech Żywiec (IV liga).

6 ZWYCIĘSTW
Olimpia II Szczecin (IV liga), Włókniarz Konstantynów Łódzki (IV liga), Resovia II (IV liga), MKS Myszków (IV liga).

2 ZWYCIĘSTWA
Stomilanki II Olsztyn (IV liga).

INNE DRUŻYNY BEZ PORAŻKI

W grupie zespołów bez porażki na uwagę zasługują szczególnie Tomasovia Tomaszów Lubelski (18–1–0 w lubelskiej IV lidze) oraz Arłamów Ustrzyki Dolne (17–2–0 w podkarpackiej okręgówce, grupa Krosno).

Blisko powtórzenia wyczynów dwóch zespołów Wieczystej Kraków były ekipy Łódzkiego Klubu Sportowego (ŁKS II w IV lidze osiągnął bilans 15–4–0, a ŁKS III w Klasie A 9–1–0) oraz Lechii Dzierżoniów (pierwszy zespół w dolnośląskiej IV lidze osiągnął bilans 17–0–1, a rezerwy w Klasie B 12–1–0).

Poniżej zestawienie ekip bez porażki, ale i bez kompletu punktów.

LIGI MĘSKIE

Iskra Księginice (11–4–0, klasa okręgowa), Victoria Jelenia Góra (14–1–0, Klasa A), Darbor Bolesławice (11–3–0, Klasa A), Polonia Bystrzyca Kłodzka (10–5–0, Klasa A), KP Ludów Śląski (13–2–0, Klasa A), Polonia Jaszowice (12–3–0, Klasa A), Skalnik Czarny Bór (12–1–0, Klasa B), Perła Potoczek (11–2–0, Klasa B), AKS II Strzegom (12–1–0, Klasa B), Lechia II Dzierżoniów (12–1–0, Klasa B), Gromnik Kuropatnik (11–1–0, Klasa B), Łokietek Brześć Kujawski (15–2–0, klasa okręgowa), Tomasovia Tomaszów Lubelski (18–1–0, IV liga), Hetman Żółkiewka (12–1–0, klasa okręgowa), Brat Siennica Nadolna (11–2–0, klasa okręgowa), SPLGMP Rogoźnica (8–2–0, Klasa A), GKS Pławanice/Kamień (7–1–0, Klasa A), Włókniarz Frampol (9–4–0, Klasa A), GKS Niedźwiada (9–2–0, Klasa B), Ostoja Skierbieszów (6–2–0, Klasa B), Budowlani Murzynowo (13–3–0, klasa okręgowa), SKP Słubice (7–5–0, Klasa A), GKS Bledzew (11–1–0, Klasa A), Start Płoty (9–5–0, Klasa A), Czarni Jelenin (11–1–0, Klasa A), Moczynianka Moczyń (9–3–0, Klasa A), Nafta Rybaki (8–1–0, Klasa B), Zorza Brzeźnica (8–1–0, Klasa B), Budowlani Gozdnica (7–2–0, Klasa B), ŁKS II Łódź (15–4–0, IV liga), ŁKS III Łódź (9–1–0, Klasa A), Włókniarz Zgierz (9–1–0, Klasa A), Concordia Piotrków Trybunalski (10–2–0, Klasa A), Olimpia Niedźwiada (9–3–0, Klasa A), Jarmuta Szczawnica (10–3–0, klasa okręgowa), Dunajec Zakliczyn (15–1–0, klasa okręgowa), Start Kamień (13–1–0, Klasa A), Świt Krzeszowice (12–2–0, Klasa A), Ceramika Muchówka (12–2–0, Klasa A), Korona Niedzieliska (13–1–0, Klasa A), Skawa Wadowice (15–2–0, Klasa A), Polonia Luszowice (10–1–0, Klasa B), Kmita II Zabierzów (9–1–0, Klasa B), Orzeł Nowa Wieś (12–1–0, Klasa B), Strumyk Zarzecze (10–1–0, Klasa B), Unia Naprawa (8–1–0, Klasa B), Lubań II Maniowy/Kluszkowce (6–2–0, Klasa B), Huragan Skawica (10–2–0, Klasa B), Skawa Jaroszowice (9–4–0, Klasa B), Stoczniowiec Płock (10–3–0, klasa okręgowa), LKS Potworów (12–4–0, Klasa A), Kosovia Kosów Lacki (11–2–0, Klasa A), KTS Weszło Warszawa (12–1–0, Klasa A), MKS Polonia Warszawa (12–1–0, Klasa A), Ruch Zdzieszowice (18–3–0, IV liga), TOR Dobrzeń Wielki (14–5–0, klasa okręgowa), Zieloni Ligota Tułowicka (10–4–0, Klasa A), Start Olesno (8–2–0, Klasa B), Orzeł Olszanka (8–2–0, Klasa B), Czarni II Otmuchów (8–1–0, Klasa B), LZS Jędrychów (8–1–0, Klasa B), Arłamów Ustrzyki Dolne (17–2–0, klasa okręgowa), Start Lisie Jamy (Klasa A), Wisłok Strzyżów (13–3–0, Klasa A), Plantator Nienadówka (12–4–0), Dąb Dobkowice (8–1–0, Klasa B), LKS Pisarowce (8–1–0, Klasa B), Jasiołka Jaśliska (7–1–0, Klasa B), Jasiołka Świerzowa (8–1–0, Klasa B), Zalew Stary Lubliniec (8–1–0. Klasa B), Korona Trójczyce (8–2–0, Klasa B), Strażak Grochowe (6–2–0, Klasa B), Kolorado II Wola Chorzelowska (5–3–0, Klasa B), Zryw Dzikowiec (7–1–0, Klasa B), LZS Zbydniów (7–1–0, Klasa B), Tur Bielsk Podlaski (13–2–0, IV liga), Kaszubia Kościerzyna (14–3–0, IV liga), Stolem Gniewino (14–2–0, IV liga), Sparta Sycewice (18–1–0, klasa okręgowa), Cartusia II Kartuzy (10–1–0, Klasa B), AP Malbork (7–2–0, Klasa B), Cyklon Rogoźnik (11–7–0, klasa okręgowa), GLKS Wikowice (10–1–0, Klasa A), CKS Piast Cieszyn (12–2–0, Klasa A), CKS Czeladź 2 (14–1–0, Klasa A), LKS II Czaniec (7–1–0, Klasa B), Wypoczynek Buków (10–1–0, Klasa C), GKS Górno (9–1–0, Klasa A), ULKS Łączna (8–1–0, Klasa B), Orlicz II Suchedniów (7–2–0, Klasa B), Partyzant Wodzisław (7–1–0, Klasa B), KS Tarłów (7–2–0, Klasa B), GKS Świniary (7–2–0, Klasa B), DKS Dobre Miasto (14–3–0, klasa okręgowa), Polonia Iłowo (13–4–0, klasa okręgowa), Granica Bezledy (7–5–0, Klasa A), Korona Stróżewo (13–3–0, klasa okręgowa), Warta Śrem (14–2–0, klasa okręgowa), LKS Ślesin (11–1–0, Klasa A), Dąbroczanka Pępowo (10–2–0, Klasa A), Warta Wartosław (9–2–0, Klasa B), KS Spławie (11–1–0, Klasa B), Masovia Maszewo (8–3–0, Klasa A), Czarni Lubanowo (11–1–0, Klasa A), Jantar II Dziwnów (6–1–0, Klasa B), Wicher II Brojce (5–2–0, Klasa B).

LIGI KOBIECE

Czarni Sosnowiec (10–1–0, Ekstraliga), Skra Częstochowa (7–3–0, II liga), Marcus Gdynia (10–1–0, III liga), Warta Gorzów Wielkopolski (9–2–0, III liga), Podgórze Kraków (10–1–0, III liga), Juventus Women Toruń (5–1–0, IV liga), KKP Chełmża (5–1–0, IV liga), KKS Bogdańczowice (5–1–0, IV liga), Pogoń II Tczew (6–1–0, IV liga), KSP II Kielce (5–1–0, IV liga), KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (5–1–0, IV liga),

DRUŻYNY Z KOMPLETEM PORAŻEK 67 (57+10)

67 drużynom (57 męskim i 10 kobiecym) nie udało się zdobyć jesienią choćby jednego ligowego punktu. W porównaniu z jesienią 2019 roku, jest takich zespołów o sześć mniej. Podobnie jak przy przeglądaniu listy z zespołami z kompletem zwycięstw, należy brać pod uwagę specyfikę danych rozgrywek. Inną wagę ma 18 porażek Bratka Bratkowice (podkarpacka okręgówka, grupa Rzeszów) czy 17 porażek Orła Tereszpol (lubelska okręgówka, grupa Zamość), PTC Pabianice (łódzka okręgówka, grupa Łódź) i Potoku Pszczółki (pomorska okręgówka, grupa Gdańsk I), a inną dwie przegrane pań z ITS Jezioraka Iława.

Powodów do radości nie mają z pewnością kibice Victorii Zalas. Jesień 2019 roku ekipa z małopolskiej Klasy A (grupa Chrzanów) zakończyła z bilansem 0–1–13. Przed spadkiem uratowało ją chyba tylko przerwanie i przedwczesne zakończenie rozgrywek. Niestety, rok później nie było lepiej, a nawet nieco gorzej. Victoria przegrała wszystkich 14 meczów. Do Kresowianki Nowa Wieś (opolska Klasa B) jej jednak daleko. Jesienią ekipa z Nowej Wsi przegrała 11 razy, a łącznie już 47 razy z rzędu (w tym 44 razy w lidze).

Jeśli mielibyśmy wskazać, która ekipa najszybciej przerwie serię porażek, postawimy na Pluton Przeźmierowo (wielkopolska Klasa B, grupa VI). Debiutujący w ligowych rozgrywkach zespół przegrał wszystkich 11 meczów i strzelił tylko jednego gola (najgorszy wynik w męskich rozgrywkach w Polsce), ale grał tylko na wyjazdach.

Poniżej wszystkie drużyny, które poniosły komplet porażek.

LIGI MĘSKIE

18 PORAŻEK
Bratek Bratkowice (klasa okręgowa).

17 PORAŻEK
Orzeł Tereszpol (klasa okręgowa), PTC Pabianice (klasa okręgowa), Potok Pszczółki (klasa okręgowa).

15 PORAŻEK
WKS Ruda Wielka (Klasa A).

14 PORAŻEK
LZS Żelazny Most (Klasa B), Błękitni Pawłów Trzebnicki (Klasa B), SKS Sieradz (Klasa B), Leśnik Gorenice (klasa okręgowa), Victoria Zalas (Klasa A), Urzecze Gassy (Klasa B), LZS Wrzoski (Klasa A), GLKS Kamiennik (Klasa A), Zawisza Stara Kuźnia (Klasa A), Promyk Golasowice (Klasa A).

13 PORAŻEK
Zieloni II Mokrzeszów (Klasa B), Piast Miłocice (Klasa B), Laskovia Laskowa (klasa okręgowa), Klif Chłapowo (Klasa A), Zorza Tychowo (Klasa A).

12 PORAŻEK
Piast Łasin (Klasa A), WKS Nożyno (Klasa B), Nida Sobków (Klasa A), Zryw Kierzno (Klasa B), Znicz Wysoka Kamieńska (Klasa A), Czarni Czarnówko (Klasa A).

11 PORAŻEK
Białka Biała Rawska (Klasa A), Milenium Radzienice (Klasa B), Trzy Buki Wierzchowisko (Klasa B), Sparta Marki (Klasa B), Rolnik Biedrzychowice (Klasa B), Kresowianka Nowa Wieś (Klasa B), Nafta Gaz Jodłówka (Klasa B), Orły Kusięta (Klasa B), Wałpusza 07 Jesionowiec (Klasa A), Legion Krępsko (Klasa B), Pluton Przeźmierowo (Klasa B).

10 PORAŻEK
Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec (Klasa B), Victoria Kołaczkowo (Klasa B), Wóldom Wólka Domaszewska (Klasa A), AP Kania Cup Gorzów Wielkopolski (Klasa B), Zorza Kadłubia (Klasa B), Husaria Rzgów (Klasa A), Universum Kraków (Klasa B), LKS II Wierzchosławice-Ostrów (Klasa B), Warmia Elbląg (Klasa B).

9 PORAŻEK
LKS Zabiała-Stare Sioło (Klasa B).

8 PORAŻEK
Unia II Żabików (Klasa B), Albatros Biszcza (Klasa B), Odra Rąpice (Klasa B), ŁKS Łęka (Klasa B), Ostrowianka Ostrów Królewski (Klasa B), Lwówianka Lwówek (Klasa B), Jastrząb II Bielszowice (Klasa B), JSP Warta Zawiercie (Klasa B).

6 PORAŻEK
LKS II Czarnochowice (Klasa C), Pomorzanka Jarosławsko (Klasa B).

LIGI KOBIECE

11 PORAŻEK
Energetyk Junior Gryfino (III liga), Jaskółki Chorzów (III liga).

10 PORAŻEK
Dunajec Nowy Sącz (V liga).

9 PORAŻEK
Pogoń Siedlce (IV liga).

7 PORAŻEK
LKS Bestwina (IV liga).

6 PORAŻEK
Fuks Wielowicz (IV liga), Sokół Aleksandrów Łódzki (IV liga), LZS Pakosławice (IV liga).

5 PORAŻEK
Warta Zawiercie (IV liga).

2 PORAŻKI
ITS Jeziorak Iława (IV liga).

LIGI MĘSKIE

Mieszko Gniezno (0–2–15, III liga), Górnik Konin (0–2–15, III liga), Pogoń Pieszyce (0–1–17, IV liga), Lechia Piechowice (0–1–14, klasa okręgowa), Pogoń Wleń (0–4–11, Klasa A), Fortuna Obora (0–1–14, Klasa A), Zamek Gorzanów (0–1–14, Klasa A), Muchobór Wrocław (0–1–14, Klasa A), Dragon Miszkowice (0–1–12, Klasa B), Kupryt 02 Sucha Góra (0–1–12, Klasa B), Pogoń Dębice (0–1–12, Klasa B), Zryw Głębowice (0–1–13, Klasa B), KP 86 Borek Strzeliński (0–3–9), Iskra Proszków (0–1–8, Klasa C), Szubinianka Szubin (0–2–14, klasa okręgowa), Tarpan Mrocza (0–3–11, Klasa A), Hutnik Tur (0–2–8, Klasa B), LZS Steklin (0–2–12, Klasa B), Kujawiak Stanin (0–3–10, klasa okręgowa), Tatran Kraśniczyn (0–2–6, Klasa A), Oleśnia Oleśniki (0–4–11, Klasa A), Orzeł Zalesie (0–1–9, Klasa B), Błękitni Lubno (0–1–15, klasa okręgowa), Iskra Gorzów Wielkopolski (0–2–10, Klasa A), Wicher Staw (0–1–11, Klasa A), Energetyk Dychów (0–2–12, Klasa A), Czarni Przybymierz (0–2–12, Klasa A), GLKS RZD Żelazna (0–1–17, klasa okręgowa), Pogoń Rogów (0–3–7, Klasa A), GKS Sędziejowice (0–4–9, Klasa A), Olimpia II Wola Załężna (0–2–8, Klasa B), Proszowianka Proszowice (0–2–11, IV liga), Dziecanovia Dziekanowice (0–2–11, klasa okręgowa), Górzanka Nawojowa Góra (0–2–8), Szarotka Chochołów (0–1–8, Klasa B), Orzeł Lewniowa (0–2–5, Klasa B), Żarek Stronie (0–1–11, Klasa B), Promień Zakrzowiec (0–1–12, Klasa B), Kasztelan Sierpc (0–2–11, IV liga), Iłżanka Kazanów (0–4–13, klasa okręgowa), Olimpia Latowicz (0–6–7, Klasa A), Walka Kosów (0–2–11, Klasa A), Tajfun Brochów (0–1–12, Klasa A), Impet Łajski (0–1–12, Klasa B), LZS Krzywizna (0–1–7, Klasa B), LZS Przylesie Dolne (0–1–9, Klasa B), LZS Świerkle (0–1–8, Klasa B), Orzeł II Reńska Wieś (0–2–7, Klasa B), Wisłoka Niegłowice (0–1–13, Klasa A), Grom Wyszatyce (0–1–15, Klasa A), LKS Duńkowice (0–1–8, Klasa B), Florian Rymanów Zdrój (0–1–8, Klasa B), Nafciarz Bóbrka (0–2–6), LKS Łęki Strzyżowskie (0–1–8, Klasa B), Artmax Pikulice (0–1–9, Klasa B), Polonia Hyżne (0–2–7, Klasa B), Pławianka Orłów (0–1–7, Klasa B), Vigor Trzęsówka (0–1–7, Klasa B), Płomień Chmielów (0–1–7, Klasa B), Huragan Zdziechowice (0–4–4, Klasa B), Jasion Jasionówka (0–1–15, klasa okręgowa), Szansa Siemianice (0–2–11, Klasa A), Sokół Lubnia (0–3–9, Klasa B), Grom Cykarzew (0–3–15, klasa okręgowa), Górnik Piaski (0–1–17, klasa okręgowa), LKS Chałupki (0–1–14, Klasa A), Promień Strzemieszyce Małe (0–1–14, Klasa A), LKS Łodygowice (0–1–8, Klasa B), Unia II Strzybnica (0–1–11, Klasa B), Zieloni Zborowskie (0–1–12, Klasa B), KP Kamień (0–3–8, Klasa B), Gmina II Psary (0–2–6, Klasa B), LKS II Gardawice (0–2–12), Buk II Rudy Wielkie (0–2–9, Klasa C), Huragan Wilczyce (0–2–8, Klasa A), GKS Obrazów (0–2–8, Klasa A), Płomień Wólka Kłucka (0–2–7, Klasa B), GKS Stawiguda (0–1–16, klasa okręgowa), Orzeł Czerwonka (0–3–9, Klasa A), GKS Dopiewo (0–4–17, IV liga), Tarnovia Tarnówka (0–1–15, klasa okręgowa), Sokół Duszniki (0–1–15, klasa okręgowa), Gwiazda Siedlec (0–3–13, klasa okręgowa), Zjednoczeni Pudliszki (0–5–11, klasa okręgowa), Sokół Wroniawy (0–3–9, Klasa A), Drzewiarz Świerczyna (0–2–14, klasa okręgowa), Syrena/Grot Rymań (0–1–10, Klasa A), KLUKS Krzywin (0–2–12, Klasa A), Płomień Jeżyczki (0–1–9, Klasa A), Błękitni Tychowo (0–1–9, Klasa A).

LIGI KOBIECE

ROW Rybnik (0–1–10, Ekstraliga), Rolnik Biedrzychowice (0–2–9, Ekstraliga), Praga Warszawa (0–2–9, I liga), Piastovia Piastów (0–2–9, I liga), Ziemia Lubińska Czerniec (0–1–9, II liga), Zagłębie Wałbrzych (0–1–7, IV liga), Polonia Środa Śląska (0–1–7, IV liga), Burza Roczyny (0–1–8, IV liga), Korona Tuchla (0–1–5, IV liga), Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski (0–2–6, IV liga).

NAJWIĘCEJ STRZELONYCH GOLI

LIGI MĘSKIE

Wieczysta II Kraków – 135
Wieczysta Kraków – 114
Górnik Wałbrzych – 103

LIGI KOBIECE

Marcus Gdynia – 82
Mitech Żywiec – 59
Ząbkovia Ząbki, AZS PSW Biała Podlaska – 54

 

NAJMNIEJ STRZELONYCH GOLI

LIGI MĘSKIE

Pluton Przeźmierowo – 1
LKS II Czarnochowice – 3
Albatros Biszcza, GLKS RZD Żelazna, LKS Zabiała-Stare Sioło, Potok Pszczółki – 4

LIGI KOBIECE

MKS Myszków – 0
Zagłębie Wałbrzych, ITS Jeziorak Iława, Dunajec Nowy Sącz – 1
Energetyk Junior Gryfino, Budowlani Lubsko, Pogoń Siedlce, LKS Bestwina – 2

 

NAJWIĘCEJ STRACONYCH GOLI

LIGI MĘSKIE

LZS Żelazny Most – 124
Chrobry Charbrowo – 120
GLKS RZD Żelazna, GLKS Kamiennik – 113

LIGI KOBIECE

Pogoń Siedlce – 102
Rysy Bukowina Tatrzańska – 86
Energetyk Junior Gryfino – 84

 

NAJMNIEJ STRACONYCH GOLI

LIGI MĘSKIE

Talent Warszawa – 2
LKS II Czaniec – 3
Wieczysta II Kraków, KTS Weszło Warszawa, LZS Chocianowice, Leśna Wólka Podleśna, Gryf II Wejherowo, Kotwica II Kołobrzeg – 4

LIGI KOBIECE

Olimpia II Szczecin, Resovia II, Stomilanki II Olsztyn – 1
Pogoń II Tczew, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – 2
Włókniarz Konstantynów Łódzki, MKS Myszków, KSP II Kielce – 3

 

NAJWYŻSZE WYNIKI

LIGI MĘSKIE

Wisła Fordon – Amator Bydgoszcz 38:0, Zorza Ślesin – Amator Bydgoszcz 33:0 (obydwa anulowano po wycofaniu się Amatora), Ruch Zubrzyce – Kresowianka Nowa Wieś 24:0, Victoria Parchów – LZS Żelazny Most 23:0.

LIGI KOBIECE

Energetyk Junior Gryfino – Marcus Gdynia 0:20, Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Pogoń Siedlce 18:1, KA 4 resPect Krobia – Energetyk Junior Gryfino 17:0, Vulcan Wólka Mlądzka – Pogoń Siedlce 17:0.

 

Źródło: laczynaspilka.pl

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

%d bloggers like this: