POLICYJNA ZASADZKA I ZATRZYMANI MIESZKAŃCY POWIATU ŻUROMIŃSKIEGO! POSIADALI AMFETAMINĘ, MEFODRON ORAZ MARIHUANĘ

POLICYJNA ZASADZKA I ZATRZYMANI MIESZKAŃCY POWIATU ŻUROMIŃSKIEGO! POSIADALI AMFETAMINĘ, MEFODRON ORAZ MARIHUANĘ

Żuromińska policja zatrzymała dwóch mężczyzna z narkotykami. Funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę, mefedron oraz marihuanę. Podejrzani zostali zatrzymani. Grozi im do 12 lat więzienia.

Policjanci z wydziału kryminalnego ustalili osoby zajmujące wprowadzaniem do obrotu środków odurzających i zlokalizowali miejsce przechowywania narkotyków. Narkotyki przechowywane były w lesie. W miniony czwartek zorganizowana zasadzka kryminalnych skutkowała zatrzymaniem dwóch mężczyzn. Zatrzymani to 21 i 35 letni mieszkańcy powiatu żuromińskiego. Policjanci zabezpieczyli pieniądze i prawie 0,5 kilograma narkotyków. Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Następnego dnia usłyszeli zarzuty posiadania i udziału w obrocie znacznej ilości środków odurzających, które zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 2 do 12 lat. Młodszy z nich usłyszał również zarzut udzielania środków odurzających.

Prokurator Rejonowy w Mławie wystąpił z wnioskiem do Sądu o zastosowanie środka zapobiegawczego wobec zatrzymanych mężczyzna na okres 3 miesięcy, do czego Sąd Rejonowy w Mławie się przychylił.

 

 

Źródło i foto: KPP Żuromin

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: