POLONIA IŁOWO LIDEREM PO II KOLEJKACH. KONOPIANKA Z DRUGIM REMISEM

Polonia Iłowo wygrała drugi mecz w rozgrywkach warmińsko – mazurskiej okręgówki i została liderem w tabeli. Ich rywalem była Tęcza Miłomłyn. Spotkanie zaczęło się lepiej dla gości i po pierwszej połowie prowadzili 0:1. Po przerwie Polonia zabrała się ostro do odrabiania strat a pomogły w tym bardzo dobre zmiany. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Iłowian 3:1.

Polonia Iłowo 3:1(0:1) Tęcza Miłomłyn

Ciesielski 48′ (as. Kwaśniewski)

Ciesielski 60′ (as. Górny)

Dunajski 90+1′ (as. Gorczyński D.)

Skład Polonia Iłowo:
Molski – Rogowski, Komorowski, Borkowski, Pieckowski – Czerwiński, Gorczyński A., Gorczyński K., Górny – Kwaśniewski, Kruszyński
Natomiast Konopianka Konopki uzyskała drugi remis 1:1. Tym razem na wyjeździe z Kryształem Glinojeck. Po dwóch kolejkach zajmuje 10 miejsce w tabeli ligi okręgowej.
Pozostałe wyniki drużyn z powiatu mławskiego:
Korona Szydłowo – Wkra Bieżuń 1:3
GKS Strzegowo – Narew 1962 Ostrołęka 1:4
W rozgrywkach A klasy bardzo dobry początek notuje Wkra Radzanów, która odniosła drugie zwycięstwo. Pokonała u siebie Borutę Kuczbork 1:0.
Źródło i foto: 90minut, facebook Polonia Iłowo