POLONIA IŁOWO NIEZMIENNIE LIDEREM

Polonia Iłowo po remisie z Barkasem Tolkmicko wraca na zwycięską ścieżkę i pewnie pokonuje LKS Różnowo.

Polonia Iłowo ma już w tabeli ligi okręgowej sześć punktów przewagi nad Ewingi Zalewo. W ostatni weekend łatwo uporali się z LKS Różnowo wygrywając 4:1. Co prawda pierwsza bramka padła dopiero w 60 minucie za sprawą Jakuba Rogowskiego ale później poszło już łatwiej. Kolejne trafienia zaliczali po raz drugi Rogowski, Dunajski i Komorowski. Dla gości honorowego gola w 87 minucie zdobył Kamil Jankiewicz. Podopieczni Huberta Lemanka prezentują w tym sezonie wyśmienitą formę.

Polonia Iłowo – LKS Różnowo 4:1 (0:0)

60′ Rogowski (as. Ciesielski)                      87′ Jankiewicz
66′ Rogowski (as. Komorowski)
73′ Dunajski (as. Rogowski)
86′ Komorowski (as. Czerwiński)