POPIŁ, POJADŁ I NIE ZAPŁACIŁ…

POPIŁ, POJADŁ I NIE ZAPŁACIŁ…

 Policjanci interweniowali na terenie jednego z  supermarketów, w którym pracownik ochrony ujął sprawcę kradzieży sklepowej. W zainteresowaniu mężczyzny znalazł się alkohol oraz słoik fasolki. I choć 42-latek nie przekroczył linii kas, to i tak przed sądem tłumaczyć się będzie za kradzież, ponieważ żaden z produktów nie może wrócić do ponownej sprzedaży – alkohol został wypity a fasolki zjedzone na miejscu.

W czwartek (23.11.2021) oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał informację o ujęciu na gorącym uczynku sprawcy kradzieży sklepowej. Do zdarzenia doszło na terenie jednego z olsztyńskich supermarketów. Pracownik ochrony ujął mężczyznę, który zdjął z półki trzy małe butelki z alkoholem oraz puszkę fasolki. Mężczyzna otworzył butelki z alkoholem i błyskawicznie je opróżnił, a następnie otworzył puszkę fasolki i spożył jej zawartość także na terenie sklepu.

Zajście zauważył pracownik ochrony, który ujął mężczyznę i powiadomił Policję. Funkcjonariusze ustalili, że za nietypową kradzieżą stał kompletnie pijany 42-latek. Mężczyzna w chwili zdarzenia był kompletnie pijany, w jego organizmie krążyły blisko 3 promile alkoholu. Już wkrótce, sprawca kradzieży ze swojego zachowania będzie tłumaczyć się przed sądem.

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

%d bloggers like this: