Deprecated: Argument $control_id jest przestarzały od wersji 3.5.0! in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/modules/dev-tools/deprecation.php on line 301

Notice: Undefined variable: post in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/mpres20/domains/mlawapress.pl/public_html/wp-content/plugins/image-for-open-graph-meta/og_tags.php on line 26

Pracownicy Gminy Wiśniewo wspominają tych, którzy odeszli ….

Jak mawiał ksiądz Twardowski: Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą…..

W tym roku na terenie Gminy Wiśniewo odeszło aż 54 mieszkańców.

Korzystając z zadumy towarzyszącej przy Święcie Zmarłych, pracownicy Gminy Wiśniewo wspominają Tych, których dziś już z nimi nie ma, a którzy przez wiele lat współpracowali z gminą.

W dniu 22 lipca 2020 odszedł wieloletni sołtys wsi Korboniec Edward Augustynowicz – konkretny , rozsądny i życzliwy . Tak go wspominamy.

W dniu 3 września 2020 roku pożegnaliśmy  Radną Gminy Wiśniewo i wieloletnią Sołtys Nowej Otoczni Krystynę Maciak.

Pełna energii i planów, życzliwa, pomocna , gospodarna , uśmiechnięta – porywała do działania innych. Odeszła nagle i zaledwie chwilę temu, ale już bardzo jej nam brakuje.

Krysiu – zawsze pozostaniesz w naszej pamięci!

W dniu 19 października 2020 roku na wieczną służbę odszedł wieloletni Sołtys wsi Kowalewo oraz członek OSP Kowalewo Ireneusz Wrotny.

Tak żegnali go druhowie:

„Z głębokim żalem i ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dh. Ireneusza Wrotnego, który odszedł na wieczną wartę w wieku 83 lat.

Z  jednostką był związany od początku jej istnienia, czyli od 1954 roku. Przez wiele lat pełnił funkcję sekretarza w zarządzie jednostki.

Druhu Irku, pamięć o Tobie pozostanie nie tylko na kartach historii naszej jednostki, ale przede wszystkim w naszych sercach. Zapamiętamy jako wspaniałego człowieka i strażaka przepełnionego dobrem i życzliwością dla innych.

Spoczywaj w pokoju Przyjacielu, niech św. Florian przyjmie Cię na wieczną służbę.”

Wspominajmy go z żalem , ale też z uśmiechem, który zawsze mu towarzyszył.

Fot. Gmina Wiśniewo 

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

%d bloggers like this: